Szavazás

tímeácska

Őstag
Na, én most beregisztrálok 189462541783454 db. néven, és szavazok, szavazok, szavazok... Bundázok... De ugye, a nemes ügy érdekében BÁRMIT!!! :-D :rolleyes: ;-)
 

blaci

Őstag
Első dolgom volt leadni a szavazatomat, meg majd szólok a barátaimnak, munkatársaimnak is hogy tegyék ugyanezt. Remélem összejön, rajtunk mán' ne múljon, meg aztán egyébként is ez a legjobb, szóval....;):roll::D:D:D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Szavazat leadva. Hogy műxik, egy IP címről egy nap egyszer lehet szavazni?

Nem tudom sajnos, lehet az is, hogy egyszer lehet egy IP címről... khmmm :oops: mertháthogy én tegnap szavaztam, és gondoltam khmmm :oops: megpróbálok ma is, de nem engedett... azt írja egy nap egyszer szavazhatsz! de szerintem holnap is ezt fogja írni :(
 

tímeácska

Őstag
Én is sasolni fogom a számítógépeket... Nekem már az is elég, ha csak gépet találok... Viszem magammal a mobilinternetes web'n'walk stickemet, varázsolok magamnak netet, és már szavazok is... :-D
Hajrá MI!!! ;-)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma is akartam szavazni és eztet írta ki:
"Egy napon belül nem szavazhat kétszer!
vissza"

Na de hát én tegnap szavaztam először és egyszer. Ma is akartam egyszer. Nem tuggya ez a gép, hogy mit beszél (ír)! Sebaj, a' za' zegggy ott van(ik).
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
He-he, átalküldtem a kolléganők gépére az óddalt, oszt jónapot! Szavazok hát onnan. Na!
 
Oldal tetejére