Szavazás

blaci

Őstag
én is beirtam magamnak egy piucrit,hogy jusson másnak is.

Miért csak egy kicsit? Kedves Borka te egy igazi nagyot érdemelsz a piros pontból! Tudjuk hogy a szavazás népszerűsítése terén elévülhetetlen érdemeket szereztél, valamint szavaztál is rendületlenül. Írd csak be nyugodtan, a Katának biztos van még bőven. Biztos hogy a többiek is egyetértenek velem...Igaz? (Látom is ahogy bólogatnak...)
:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

borka

Őstag
Köszönöm szépen a bókot,:oops: de én nem vagyok telhetetlen és meg osztom mind azokkal akik rendülletlenül szavaztak.;) Ugye egyet értrtetek velem:roll: Köszönöm a bólogatást:p:mrgreen::mrgreen::mrgreen:;)
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Fórumozók! Mindenkinek köszönöm, aki szavazott. Kata hétfőn osztja a piros pontokat :)
 

blaci

Őstag
Én is elküldtem az utolsó szavazatomat, kíváncsian várom az eredményt.:wink::roll::grin: (Ugye láttátok a listát...):wink::grin:

U.i.: Nagyon szívesen kedves Nofre, de inkább mi köszönjük a lehetőséget, örömünkre szolgált. Gondolom a többiek is így vannak ezzel.:wink::roll::grin::grin::grin:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nna, én is leadtam a mai szavazatomat: nekem 825-öt írt :) és ahogy láttam nincs előttünk más eü témában :) én is kíváncsian várom a véges-végeredményt! jujjj, izgulok naon :D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Már nem lehet, a végeredményt adja ki, ami számomra igencsak tetszetős... Ez az eredmény nem jöhetett volna létre... NÉLKÜLETEK :) Még egyszer mindenkinek köszönöm!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Miért csak egy kicsit? Kedves Borka te egy igazi nagyot érdemelsz a piros pontból! Tudjuk hogy a szavazás népszerűsítése terén elévülhetetlen érdemeket szereztél, valamint szavaztál is rendületlenül. Írd csak be nyugodtan, a Katának biztos van még bőven. Biztos hogy a többiek is egyetértenek velem...Igaz? (Látom is ahogy bólogatnak...)
:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Csak közlöm mindenkivel, hogy a piros pont olyan, mint a szeretet.

Minél többet adsz belőle, neked annál több lesz, amit újra szétoszthatsz!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ezen piros pont, miután elfogyhatatlan, mindenkinek jut belőle!
 

Csatolások

  • piros_pont.jpg
    piros_pont.jpg
    2.6 KB · Olvasás: 13

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én egy kicsit el vagyok keseredve, azt hittem, hogy ma bejövök, és szavazhatok újra.
Jövőre viszont biztos sokkal előrébb leszünk, mivel a honlap arculata nem rég újult meg, többen rátalálnak. Ezt a fórumot "egyszerre látogatók" létszáma is igazolja. Na meg hát mi is jobban belendülünk majd a szavazást illetően, így hogy már tudjuk, hogy minden nap lehet nyomni a voks gombot.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Már nem lehet, a végeredményt adja ki, ami számomra igencsak tetszetős... Ez az eredmény nem jöhetett volna létre... NÉLKÜLETEK :) Még egyszer mindenkinek köszönöm!

Mi köszönjük a lehetőséget, igazi közös munka volt, én nagyon élveztem. :cool:
 
Oldal tetejére