Szavazás

blaci

Őstag
Ma lesz 19 órakor az eredményhirdetés és a díjátadó. Már nagyon várom az eredményt, ha lehet mielőbb várjuk ám a jó híreket.;):D:D:D
 

blaci

Őstag
Micsoda kérdés, hát hogyne, majd gyúrunk a következőre és ugyanilyen jól érezzük magunkat mint most...meg eddig...meg mindig...;):D:D:D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Megszületett a végeredmény: ott nem nyertünk, de itt igen. Köszönöm mindenkinek, aki izgult, szavazott, együttérzett :) A honlapon szerintem már kint van a végeredmény én e-mailben értesültem...
 

rgyörgy

Új tag
Úgy látszik, a Házi Patikánál is naponta Szavaztak.
Nem baj, legközelebb helyet cserélünk. :D
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

blaci

Őstag
Annyi baj legyen, nem számít, nekünk akkor is ez az "Év honlapja" meg jövőre is az lesz, mondhat mindenki amit akar. Ugyse tudnának meggyőzni...he-he.;):D:D:D

U.i.: Aki ellátogat ide rendszeresen (és sokan vagyunk) azok minden nap szavaznak...;):D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nekem a drinfo az év honlapja, és a minden napom honlapja. Nálam a második helyezett a google keresőkéje, de az meg a drinfo-hoz kell.
Úgyhogy én elégedett vagyok, és ezért köszönet Sidikének, Goyonak, Luinak, és természetesen a háttérben dolgozóknak is.
 

borka

Őstag
Sebaj Tóbiás, lessz ez még igyse, jön még kutyára dér. DE AKKOR IS EZ A LEGJOBB honlap. Nincs még a világon ilyen jól összekovácsolódott cspat. Itt nem csak a nagy szólamok repkednek, hanem a szeretet, a jószándékú sgítenivágyás árad minden hozzászólásból. Mi, csak szeptember végén regisztláltunk,de nekünk az az ÉV honlapja.
 
Oldal tetejére