Technikai kérdések

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
ja!!!köszi molli!én is megtaláltam idővel h hova kellene irnom..szóval a kérésem:ugyanaz mint mollinak :D

Csak később vettem észre, hogy van egy másik fórum ezzel a technikai dolog témával, úgyhogy ezt a dátumos kérést átírtam oda :D
 

bogácsa

Új tag
sziasztok!
főtémába pl be lehetne nyomni egy dib rendezvények és találkozók címűt...vagy akár altopikba is...de akkor hova szerintetek?most hétvégén is lenne egy jó kis kirándulás szentendrére...de hova irhatjuk? :lol:
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
az oldal alján nem működik az ugrás az ....oldalra funkciós mehet gombocska!utána tudtok nézni?
Pontosan mire gondolsz? Az oldal alján a bal vagy a jobboldalt? Én néztem, de nem találtam olyat, ami ne úgy működne, ahogyan szerintem kéne, de lehet, hogy csak nem értem, hogy mi nem megy :)
 

bogácsa

Új tag
kmolli írta:
bogácsa írta:
az oldal alján nem működik az ugrás az ....oldalra funkciós mehet gombocska!utána tudtok nézni?
Pontosan mire gondolsz? Az oldal alján a bal vagy a jobboldalt? Én néztem, de nem találtam olyat, ami ne úgy működne, ahogyan szerintem kéne, de lehet, hogy csak nem értem, hogy mi nem megy :)

alul jobb oldalt az ugrás:.....mehet gomb nem működik!de nem csak otthon,most itt a munkahelyemen sem... :cry:
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
alul jobb oldalt az ugrás:.....mehet gomb nem működik!de nem csak otthon,most itt a munkahelyemen sem... :cry:

Nekem ez van jobbra lent, erre gondolsz? :
Ugrás a köv. oldalra: Előző 1, 2, 3 Következő

Mert nekem ez működik, de Mehet gombot én nem találok... az hol van? :)
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
kmolli írta:
bogácsa írta:
az oldal alján nem működik az ugrás az ....oldalra funkciós mehet gombocska!utána tudtok nézni?
Pontosan mire gondolsz? Az oldal alján a bal vagy a jobboldalt? Én néztem, de nem találtam olyat, ami ne úgy működne, ahogyan szerintem kéne, de lehet, hogy csak nem értem, hogy mi nem megy :)

alul jobb oldalt az ugrás:.....mehet gomb nem működik!de nem csak otthon,most itt a munkahelyemen sem... :cry:

Közben rájöttem, hogy szerintem a topikokhoz való ugrásra gondolsz, ami mellett van egy Mehet gomb és nem a topikon belüli másik oldalra ugrásra. Valóban nem megy, de mivel ha kiválasztasz egy topiknevet, akkor automatikusan odaugrik, így a funkció megvan és működik, csak a gombnak nincs értelme, nem tudom, miért van akkor ott... de használni tudod attól még ezt a funkciót, csak ki kell választani a legördülő menüben a másik topikot és ennyi, automatikusan odaugrik az oldal. Én csak úgy nézegetem, nincs sok közöm ám az oldalhoz :) Meg ha jól sejtem ez az egész fórum egy program, amibe nem nagyon lehet ilyen szinten belenyúlni (ez egy programhiba, de nem vészes, mert a funkció működik, csak másképp kell használni, mint ahogy azt sugallja a környezet).
 

bogácsa

Új tag
jaaa!!!köszi!ugy tényleg működik ha nem nyomok a mehetre..mert ha megnyomom,akkor már nekem nem tölti az oldalt be:)
köszi!
csúcsszuper koponya vagy!
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
jaaa!!!köszi!ugy tényleg működik ha nem nyomok a mehetre..mert ha megnyomom,akkor már nekem nem tölti az oldalt be:)
köszi!
csúcsszuper koponya vagy!

Csak akkor lennék az, ha meg tudnám csinálni a Mehet gombot :lol:
 
Hozzászólás idézésénél tapasztaltam és másoknál is észrevettem, hogy az idézett rész úgy jelenik meg, mintha simán be lenne írva a "quote" taggel együtt. Valamit rosszul csinálok vagy rosszul van beállítva? A beállításaimban a HTML és a BBCode is be van kapcsolva.
Mit kell még beállítani, hogy működjön úgy, ahogy lentebb kmolli hozzászólásainál?
 

delfin11

Új tag
CsRob1 írta:
Hozzászólás idézésénél tapasztaltam és másoknál is észrevettem, hogy az idézett rész úgy jelenik meg, mintha simán be lenne írva a "quote" taggel együtt. Valamit rosszul csinálok vagy rosszul van beállítva? A beállításaimban a HTML és a BBCode is be van kapcsolva.
Mit kell még beállítani, hogy működjön úgy, ahogy lentebb kmolli hozzászólásainál?

Nekem most csak a HTML kikapcsolása van bejelölve, (remélem jó lesz.)
delfin11
 

bogácsa

Új tag
delfin11 írta:
CsRob1 írta:
Hozzászólás idézésénél tapasztaltam és másoknál is észrevettem, hogy az idézett rész úgy jelenik meg, mintha simán be lenne írva a "quote" taggel együtt. Valamit rosszul csinálok vagy rosszul van beállítva? A beállításaimban a HTML és a BBCode is be van kapcsolva.
Mit kell még beállítani, hogy működjön úgy, ahogy lentebb kmolli hozzászólásainál?

Nekem most csak a HTML kikapcsolása van bejelölve, (remélem jó lesz.)
delfin11

:o
nekem sem megy...
 
bogácsa írta:
delfin11 írta:
CsRob1 írta:
Hozzászólás idézésénél tapasztaltam és másoknál is észrevettem, hogy az idézett rész úgy jelenik meg, mintha simán be lenne írva a "quote" taggel együtt. Valamit rosszul csinálok vagy rosszul van beállítva? A beállításaimban a HTML és a BBCode is be van kapcsolva.
Mit kell még beállítani, hogy működjön úgy, ahogy lentebb kmolli hozzászólásainál?

Nekem most csak a HTML kikapcsolása van bejelölve, (remélem jó lesz.)
delfin11

:o
nekem sem megy...

HTML kikapcsolása bejelölve...
úgy tűnik ez a megoldás :) köszi
 

bogácsa

Új tag
bogácsa írta:
delfin11 írta:
CsRob1 írta:
Hozzászólás idézésénél tapasztaltam és másoknál is észrevettem, hogy az idézett rész úgy jelenik meg, mintha simán be lenne írva a "quote" taggel együtt. Valamit rosszul csinálok vagy rosszul van beállítva? A beállításaimban a HTML és a BBCode is be van kapcsolva.
Mit kell még beállítani, hogy működjön úgy, ahogy lentebb kmolli hozzászólásainál?

Nekem most csak a HTML kikapcsolása van bejelölve, (remélem jó lesz.)
delfin11

:o
nekem sem megy...


talán most...
 

zsuzsa7cat

Új tag
Hogyan lehet rendesen idézni ebben a fórumban????
Nagyon béna lehetek, de nem tudom, hogy ti hogyan tudtok idézetként szövegbuborékot csinálni!!!!! :? :? :? :?: :?: :?: :?:
A párom fórumaiban a Quote - tal kell, és itt??????
 
Oldal tetejére