Ha fogyni kell az inzulinos betegnek...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
reggelire és tízóraira inkább lassan felszívódó CH-kat egyél, mert ekkor kisebb a szervezet inzulinérzékenysége,
Almácska, itt ebben az esetben, hogy elérd a lassan felszívódó kitételt, a tízóraihoz egyél egy-két szelet uborkát, vagy salátát nyersen. Ezekkel lassítod a felszívódást, azáltal, csökkented az étel GI (glikémiás index) értéket. Ezek télen is kaphatók, de minden idényjellegű zöldség megfelel.
Nem könnyű mindig, mindennap olyan ételféleséget összeválogatni a napszakoknak megfelelően, hogy az megfeleljen az elvárásoknak amit magad elé tűzöl, de az ilyen apró turpisságokkal viszont nagyszerűen tudsz variálni.
Azt is mondhatom, hogy két legyet ütsz egy csapásra. Csökkented a GI-t, és plusz vitamint, nyomelemet viszel be a szervezetebe.
 

misamaci

Aktív tag
Pár trükk, ami nekem segített:

kenyér, péksütemény lehetőleg teljes kiőrlésű legyen, nekem adagolás szempontjából a szeletelt toast kenyér jött be nagyon, egy fél kilós kenyér általában 25 szelet, szóval reggelire 2 vacsira akár 3 szelet is befér, egy kis light margarinnal, felvágottal és zöldségekkel (paradicsom, paprika, uborka stb) elég kiadós és nem leszel egy óra múlva éhes.

tízóraira nagyon beváltak a győri jóreggelt és a zabfalatok .... nagyjából 2-3 db fér bele, de ezek is elég rostot tartalmaznak és emiatt lassabban szívódnak fel.

gyümölcsök közöl is inkább a rostosabbakat egyed, a szőlő, szilva, dinnye ebből a szempontból nem igazán ajánlott ... a többi nyugodtan jöhet, uzsonnára egy alma+1-2 keksz ilyesmik

felvágottakból inkább a baromfi(szín)húsból készültek jöhetnek (csirke- pulykamellsonka, jó minőségű baromfivirsli stb) ezekben kevesebb a rejtett zsír.

húsok közül (főleg a fogyás miatt) inkább a sovány húsok jöhetnek - nekem annakidején úgy mondták, hogy amiben/rajta látható zsír van, azt kerüljem el -lehetőség szerint a húsokat inkább natur módra vagy főzve/párolva készítsd el. A szárnyasoknál a legtöbb zsír a bőrében van, szóval azt célszerű hanyagolni (bár én pl. imádom a sült csirke bőrét ... szóval nem egyszerű)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Almácska!
Misamacitól nagyszerű diétás útmutatót kapsz, tőlem egy kis inzulinos tudományt. Addig, amíg nem szerzel be könyvet, itt van némi tudomány, csak ki kell szemezgetned magadnak a rád vonatkozókat.
http://diabetesonline.hu/cikkek/inzulinkezelessel-kapcsolatos-tudnivalok/
De az oldalon tovább lapozgatva is hasznos okosságokat találsz, olyanokat, ha órákat bent lennél a kezelőorvosodnál, akkor sem jutna mindenre idő elmagyarázni.
 

almácska

Új tag
Almácska, én ugyan nem tudom, hogy milyen cukrokat mérsz, így csak sejteni tudom, hogy ezek az adagok, amiket adsz magadnak, nagyon sok.

Írtad, hogy a doktor azt látja, hogy magas a cukrod, és emeli az inzulint. Ez szerintem nem helyes út, mert először azt kéne tisztázni, hogy miért magas a cukrod, pl, reggel.
Nem biztos, hogy azért, mert kevés az inzulin. Lehet, hogy éjszaka van egy enyhe hipo, amire nem ébredsz fel, és ilyenkor a somogyi effektus áll fent, és ilyenkor inkább csökkenteni kell az esti inzulint, vagy a vacsora mennyiségén kell változtatni.
Ara kérlek, hogy egy ideig mérd meg a cukidat vacsi előtt és után fél, egy, és másfél órával, hogy lásd a tendenciát. Ezen kívül éjszaka is mérd meg hajnali 1 órakor, és hajnali 3 órakor is. A hajnali 3 óra szokott necces lenni, annak látod a következményét reggel 6-7 órakor. Több napi mérés szükséges ahhoz, hogy valami képet lássunk a mozgásról, hiszen egy mérés nem mérés, arra nem lehet módosítást végrehajtani.
Misamaci diétás tanácsai kiválóak, azokat még magam számára is követendőnek tekintem.

Kedves Kati!
Igen ezt meg csinálom még ma mert este 18-kor szurom magam fél hétkor eszem.....:)
Akkor úgye 18:30-kor, 19:30-kor 21:00-kor. útána hajnal 1 és hajnal 3-kor
és holnap be irom ide.
Szeretettel:almácska
 

tímeácska

Őstag
De az oldalon tovább lapozgatva is hasznos okosságokat találsz, olyanokat, ha órákat bent lennél a kezelőorvosodnál, akkor sem jutna mindenre idő elmagyarázni.

És nem csak olyanokról olvashat az ember, amit hosszú időbe telne az orvosnak teljesen elmagyaráznia, hanem olyan mások által tapasztaltakról is tudomást szerezhet az ember, amiről néha az orvosok nem is vesznek tudomást, vagy éppen "tagadják"...
 
Szia! Drága misamaci!

Csak a családommal voltam együt...
160g a szénhidrát be vitelem
30g-reggeli
20g-tízórai
60g-ebéd
20g-uzsi
30g-vacsi
ez az elosztás.....ezt kaptam bent a kórházban.

a reggelim 3db korpovit keksz 1dl tea
tizórai.....eg kiseb fürt szölö
edéd..húsi leves tészta nélkül zödséggel, vadas föt marhahús 2db zsemle gomboc....
uzsi...a szölö többi része
vacsi 1db zsömle valamilyen felvágottal paradicsom...
öszinte leszek nem mértem le semmit csak ma nem ettem annyit.


szeretettel:almácska:D:D

Kedves almácska!
Mindig olvasom mások történeteit, hátha nekem is segít. Most elolvastam a reggelidet: 3 db korpovit keksz, 1 dl tea, meg azt hogy a reggeli szénhidrátod 30 g lehet.
Kimentem a konyhába újra elolvasni a korpovit kekszre gyárilag írt adatokat: 1 darabban 2.1 g szénhidrát van. Akkor a reggelid 6.3 g a tervezett 30 g helyett? Vagy valamit nem értek?
Nekem a dietetikus azt mondta, hogy tízóraira inkább almát egyek, de szőlőt ne. Ugyanis az abban lévő szőlőcukor éppen a hipo esetén vc emelő hatásért fogyasztandó. tehát normál esetben kerüljem.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kati!
Igen ezt meg csinálom még ma mert este 18-kor szurom magam fél hétkor eszem.....:)
Akkor úgye 18:30-kor, 19:30-kor 21:00-kor. útána hajnal 1 és hajnal 3-kor
és holnap be irom ide.
Szeretettel:almácska
Így jó, de nem kell aggódni, ezt nem kell állandóan csinálni, csak 2-3 napig. A későbbiekben az éjszakai mérés pedig majd elég lesz akkor, ha éppen felébredsz.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
És nem csak olyanokról olvashat az ember, amit hosszú időbe telne az orvosnak teljesen elmagyaráznia, hanem olyan mások által tapasztaltakról is tudomást szerezhet az ember, amiről néha az orvosok nem is vesznek tudomást, vagy éppen "tagadják"...
Vagy egyszerűen nem is tudnak róla. Szerencsére már egyre több orvos kimeri mondani, hogy tanul a betegtől.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kis érdekesség a fogyókúráról és más fontos tudnivalók.:rolleyes:

http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/20091110-atkins-doktor-tevedett.html

Sándor
Borka, elolvastam. Ez a cikk nálam 5 pontos, ha nem csillagos 5-ös.
Végre le lett írva feketén-fehéren, hogy nem csak csapnivaló, és hatástalan, mint diéta, hanem egyenesen káros a szervezetre. Itt még csak fel sem sorolták, hogy mi minden betegség okozója lehet a fehérje túlsúlyba kerülése.

Ráadásul még tanultam is a cikkből. Ugyanis nekem van otthon barna cukrom is, meg jó sötét nádcukrom is. Eddig nem tudtam mi a különbség. Eddig is a nádcuki volt a vonzóbb, most még inkább az lett.

Misamaci, te jössz, kérlek, nézd meg nekünk a nádcukor GI-jét. Gondolom itt tól-ig lesz az érték.
A gyümcuki 19 %-os GI-jű, de ennek is utána nézhetsz
 

misamaci

Aktív tag
Misamaci, te jössz, kérlek, nézd meg nekünk a nádcukor GI-jét. Gondolom itt tól-ig lesz az érték.

Nem találtam - de valószínűleg nincs eltérés a répacukorhoz képest - hiszen ugyanaz az anyag (szacharóz), csak más növényi forrásból lett előállítva.
Ami a barna cukor, nádcukor stb. eltérését illeti ... a cikk írója elég rendesen félreértett valamit. A répacukor és a nádcukor előállítás folyamatában - a lényeget tekintve - semmi különbség sincs. A cukortartalmú növényi levet tisztítják, besűrítik és a képződő kristályokat centrifugálással elválasztják a masszától. A fehér cukor előállításához az elvásztás utolsó lépésében a melaszt gőzzel "lefúvatják" a kristályok felületéről, a barna cukornál ez a lépés elmarad. A két technológia közti eltéréseket leginkább az alapanyag befolyásolja, a cukornád kipréselt levének a cukortartalma többszöröse a répacukorból főzéssel nyert lé cukortartalmának. Emiatt a répacukor előállításához több energia, nagyobb edények stb kellenek (hiszen sokkal több levet kell feldolgozni, mint a cukornádnál), a nádcukor előállítás valahol a répacukor gyártási folyamatának közepe táján kezdődik. Az meg - szerintem - teljesen lényegtelen, hogy a cukorlevet nyitott edényben forralják-e be, vagy zárt rendszerben... a lényeg, hogy a végére kristályosan sűrű masszát kapjanak. :D

A répacukorból mostanában 2 féle barnacukrot állítanak elő:

  • "hagyományos" barnacukor: a cukorkristályokról a centrifugálás során nem távolítják el a rátapadó melaszt, ettől a cukor barna és ragadós marad, könnyedén összeáll.
  • nádmelaszos barnacukor: a tisztított kristálycukrot utólag bevonják nádmelasszal, így a szemcsék nem állnak össze, könnyebben csomagolható, általában ezt lehet normál bolti forgalomban kapni.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A répacukorból mostanában 2 féle barnacukrot állítanak elő:

  • "hagyományos" barnacukor: a cukorkristályokról a centrifugálás során nem távolítják el a rátapadó melaszt, ettől a cukor barna és ragadós marad, könnyedén összeáll.
Na nekem ilyen van, tapadós, de nagyon guszta, és nagyon finom illata van.

Viszont elkeserítettél. Azt hittem egy egy kicsit azért alacsonyabb GI-vel lepsz meg, mint a hagyományos cukor.
Eddig sem használtam sokat, ezután sem fogok, igaz a gyümölcscukorból is nagyon ritkán készítek bármit is. A barna csak jobban tetszett.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ami a barna cukor, nádcukor stb. eltérését illeti ... a cikk írója elég rendesen félreértett valamit.
Gondolom azt nem kell ecsetelnem, hogy a gyártási technológiát illetően a te leírásodnak jobban hiszek, mint a cikk írójának.

De azért a májamnak az különösen jót tett, hogy az Atkins diétát lehúzta.
 

borka

Őstag
Nem találtam - de valószínűleg nincs eltérés a répacukorhoz képest - hiszen ugyanaz az anyag (szacharóz), csak más növényi forrásból lett előállítva.
A fehér cukor előállításához az elvásztás utolsó lépésében a melaszt gőzzel "lefúvatják" a kristályok felületéről, a barna cukornál ez a lépés elmarad.

Valamikok hajdanán( 1968-ban)olyan munkahelyen dolgoztam,ahol védőital ként melaszt is kaptunk.Járt,még szódavíz és 1/2 I tej.Szerintem a C vitamín potlására kaptuk,mivel sok esetbe C vitmín cukorkát adta. Álltalában 1/2 kg gyümölcsöt hoztak,de ha nem volt más akkor jött a melasz,a C vitamín cuki + a pemetefű cuki.
Erre varjatok gombot? Lehet,hogy a barnacukor is tartalmaz C vitamínt?

Sándor
 

misamaci

Aktív tag
Valamikok hajdanán( 1968-ban)olyan munkahelyen dolgoztam,ahol védőital ként melaszt is kaptunk.Járt,még szódavíz és 1/2 I tej.Szerintem a C vitamín potlására kaptuk,mivel sok esetbe C vitmín cukorkát adta. Álltalában 1/2 kg gyümölcsöt hoztak,de ha nem volt más akkor jött a melasz,a C vitamín cuki + a pemetefű cuki.
Erre varjatok gombot? Lehet,hogy a barnacukor is tartalmaz C vitamínt?

Sándor

Sándor!
El kell hogy szomorítsalak, nem tartalmaz.
Az emberi fogyasztásra forgalomba hozható kristálycukrok (normál, finomított, barna, ízesített, por stb..) minimális szacharóztartalmának legalább 95,5 - 98,8 %-nak kell lennie. (általában ennél sokkal magasabb).
A barnacukor meg végülis nem más, mint olyan kristálycukor, ami olvadt cukorban fürdött (szóval kívül is cukor meg belül is cukor).
A melasz lényegében a cukor kristályosítása és a krstályok kinyerése után visszamaradó, legalább 50-60 % cukortartalmú, szobahőmérsékleten kb. kátránysűrűségű anyag.
Szerintem ti tea helyett karamellizált cukrot kaptatok, amit jó alaposan felöntöttek forró vízzel. Ilyet mi is rendszeresen ittunk még az íze se olyen rossz. (melegben és/vagy fizikailag megterhelő helyen dolgoztál, hogy ilyet kaptatok? ... csak kíváncsiság:D)
 

borka

Őstag
Egészségre ártalmas és erős fizikai munka volt. Sűrű melaszt kaptunk 2 dl-t amit mi hígítotunk szódvízzel. 1968
Sándor
 

misamaci

Aktív tag
Egészségre ártalmas és erős fizikai munka volt. Sűrű melaszt kaptunk 2 dl-t amit mi hígítotunk szódvízzel. 1968
Sándor

Az évszám felett elsőre elsiklottam, akkor még jó eséllyel készítettek fogyasztási melaszt itthon is. Sajnos azóta ennek a gyártása megszűnt, én már hazai gyártásúval nem is találkoztam, csak külföldivel. Ezért is tippeltem először a felhigított karamellre.
 
Oldal tetejére