A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Lányok, elmondtatok mindent :D Szóval csak annyit mondanék: Szuper volt találkozni veletek!:D:D
Dehogy mondtunk el mindent. Aztat nem is pletyiztük ki, hogy két doboz meggyes-csokis finomsággal hoztad magadat, amit bírtunk elpusztítani.
Mondhatnám szerényen, hogy ááá, nem kellett volna....., de mi tagadás, nagyon finom volt, és nagyon beletaláltál.:rolleyes:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Pista bácsi, aki a gyerekeknek segített a madárodúk összekalapálásában, nekem kollégám volt, mielőtt nyugdíjba ment volna. Tagnap volt alkalmam beszélgetni vele, amikor már a gyerkőcök nem lógtak a nyakán, és mondtam, hogy Csiguék amit tavaly faragtak-szögeltek madáretetőt, az nagy becsben a kertben díszeleg, és tele van madáreleséggel. Pista bá pedig elmondta, hogy neki nagy bánata, hogy amikor rákérdez, hogy mi lett a sorsa, a madárodúknak és etetőknek, azok többsége a pincében vagy padláson porosodik.

Őszintén, ha nem tülekedne ott annyi gyerkőc, én is faragnék madárodút, mert a parkban is ki tudnám rakni, csakhát ilyenkor még a gyerkőcök is sorba állnak, hogy faraghassanak.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Eszter viszont csinált rézdomborítást. Csak léccike ne áruld el a többieknek, hogy fordítva néztem, amikor megmutatták. Nekem úgy is tetszett, mert szépen megcsinálta.
 

misamaci

Aktív tag
Eszter viszont csinált rézdomborítást. Csak léccike ne áruld el a többieknek, hogy fordítva néztem, amikor megmutatták. Nekem úgy is tetszett, mert szépen megcsinálta.
.... na jó, nem mondjuk el :D
különben meg először fordítva és hátulról :D.... aztán jött a fordítva (előlről) :D
... de végülis némi forgatás és nézelődés után már azt is felismerted, hogy mit ábrázol :D (na vajon: tökfesztiválon mi volt a minta? .... töklámpás :D de szó ami szó, tényleg jól nézett ki)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
.... na jó, nem mondjuk el :D
különben meg először fordítva és hátulról :D.... aztán jött a fordítva (előlről) :D
... de végülis némi forgatás és nézelődés után már azt is felismerted, hogy mit ábrázol :D (na vajon: tökfesztiválon mi volt a minta? .... töklámpás :D de szó ami szó, tényleg jól nézett ki)
Persze, miután mondták, hogy töklámpást ábrázol, és beforgatták nekem a fiatalok, már nagy boldogan konstatáltam, hogy jé, ez télleg egy tök. És nem azért, mert nem volt felismerhető, hanem mert nem volt rajtam a felismerő szemüge. (Persze mi mást is mondhatnék???:rolleyes:) Ja, meg azért, mert hátulról, alulról, fejtetőn is nagyon mutatós kis rézdomborulat volt.
 

blaci

Őstag
WOW! Mai napom apró öröme hogy az egyik (…de másik!) kedvenc honlapom elismerésben részesült. Elnyerte ugyanis "Az Évtized Legrandább Website-ja" megtisztelő címet! Hurrá!;):D:D:D
Üdv.,
Laci …aki akkor is szuper az oldal!:mrgreen:

Ui.: Nem tudom pontosan hogy mikor kapta, most vettem észre mikor meglátogattam…;):D
 

tímeácska

Őstag
Kb. fél órával ezelőtt láttam a legfrissebb utódomat... :-D Szerintem napokig képes lennék elnézegetni... :rolleyes: Minden oké Vele, szépen növöget, sőt, újabb 4 napot faragott a még születéséig hátralevő idejéből... :)
Na, most megyek, és repdesek még egy kicsit... :rolleyes::)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
WOW! Mai napom apró öröme hogy az egyik (…de másik!) kedvenc honlapom elismerésben részesült. Elnyerte ugyanis "Az Évtized Legrandább Website-ja" megtisztelő címet! Hurrá!;):D:D:D
Üdv.,
Laci …aki akkor is szuper az oldal!:mrgreen:

Ui.: Nem tudom pontosan hogy mikor kapta, most vettem észre mikor meglátogattam…;):D
Megnézhetnénk? Na, lécci, lécci!!!:razz::rolleyes:;)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kb. fél órával ezelőtt láttam a legfrissebb utódomat... :-D Szerintem napokig képes lennék elnézegetni... :rolleyes: Minden oké Vele, szépen növöget, sőt, újabb 4 napot faragott a még születéséig hátralevő idejéből... :)
Na, most megyek, és repdesek még egy kicsit... :rolleyes::)
Hát biza, őt is szívesen megnézném. ;);)
 

almácska

Új tag
Sziasztok!

Fúúú gyerekek ez csodálatos.. a mai napom apró öröme az misamaci. :)
Köszönöm a privátot...ez nagyon jól eset...
Itt irom meg neked azt, hogy igen kezdek ki jönni a gödörböl...
igen bele estem
A topikot meg nem találom :(
misamaci köszönöm!!!!!
Te vagy mai napom öröme!!!!!
 

tímeácska

Őstag
Sziasztok!

Fúúú gyerekek ez csodálatos.. a mai napom apró öröme az misamaci. :)
Köszönöm a privátot...ez nagyon jól eset...
Itt irom meg neked azt, hogy igen kezdek ki jönni a gödörböl...
igen bele estem
A topikot meg nem találom :(
misamaci köszönöm!!!!!
Te vagy mai napom öröme!!!!!

Hajrá Almácska! ;-):)
 

borka

Őstag
A mai napom öröme,hogy megérkezett a galamb a legfrisssssebb Dr Inffo-val. Köszönet az ügyvezető igazgatónak és munkatársainak.
Sepy kislányát láttam benne és a derűs diabates nyerteseinek 1. 2. 3. helyezettek neveit.

Ez csak egy gyors átlapozás volt:rolleyes:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
A mai napom öröme,hogy megérkezett a galamb a legfrisssssebb Dr Inffo-val. Köszönet az ügyvezető igazgatónak és munkatársainak.
Sepy kislányát láttam benne és a derűs diabates nyerteseinek 1. 2. 3. helyezettek neveit.

Ez csak egy gyors átlapozás volt:rolleyes:

Hűűű Borka, de szépen kiemelted a lap címét :) ez a mai napom öröme!!! Köszönöm
 

blaci

Őstag
Hűűűű, ez tényleg nagyon rusnya és pórias :-|. Biztos óccsó volt a megcsinálása:D.

Ez tényleg ronda! :mrgreen: Egyébként, néhány másodperc nézelődés után már szebbnek láttam, s vannak határozottan jó, apró részletek! Én nem is értem, hogy lett a végeredmény ilyen?! :mrgreen:

Sziasztok!
Igen, igen, de viszont nagyon hasznos és tartalmas...annak aki szereti!;):D
Üdv.,
Laci ..aki szerint ez a lényeg!:mrgreen:
 
Oldal tetejére