A mai napom apró öröme...

pusimelu

Őstag
Csigu!
Egy egész hajléktalanszálló téged nézett velem együtt!
A főnök megengedte!
Egészségnevelés címszó alatt!
Nagyon aranyos volt Máté!Ja és örülök hogy láttalak!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hurrá, Csigu tananyag is lett. Msot már le sem tagadhatja, médiasztár lett a mi Csigunk és Kis Csigunk.

Csigúúúúúúúúúú, mikor jössz mer élménybeszámolni?
 

tímeácska

Őstag
:oops::oops::oops:
Jaj, olyan édesek vagytok! Így minden, ahányan csak vagytok! Imádlak Benneteket (ha még nem mondtam volna...:-D)!!!
Jól éreztük magunkat, igazán jó kis mozgalmas délelőttünk volt, Mátém is nagyon élvezte a "szereplést", a körülötte levő sürgést-forgást.:-D Kétségtelen, hogy igen hamar akklimatizálódott a kis borsófőzelékfaló-manó...:rolleyes::-D:-D
Éreztelek Titeket, hogy ott vagytok velünk! ;-):p
 

lizzi

Őstag
Mi láttunk titeket,az egész család:),és nem hiszed el de Karola úgy dumált nektek ,hogy csak na:)!!!!sikongott meg összevissza dumált,keze lába csak úgy járt ,olyan édes volt ,biztos megismert titeket:)!!!!
tényleg ritkán örül így a tv-nek ,inkább csak olyan ,,okosan" nézi:)

ügyesek voltatok!!!!gratula!!!
 

tímeácska

Őstag
Mi láttunk titeket,az egész család:),és nem hiszed el de Karola úgy dumált nektek ,hogy csak na:)!!!!sikongott meg összevissza dumált,keze lába csak úgy járt ,olyan édes volt ,biztos megismert titeket:)!!!!
tényleg ritkán örül így a tv-nek ,inkább csak olyan ,,okosan" nézi:)

ügyesek voltatok!!!!gratula!!!

:oops: Köszike! :)
De ne aggódj, Lizzi, még alakulni fog az ízlése Karolának! :lol::lol:;-):rolleyes:
De most tényleg minden vicc nélkül, örülünk, hogy a Pöttömkének tetszettünk! Egyébként, én gyanítom, hogy Mátém tetszhetett Neki annyira...:cool::cool::rolleyes::p:D:D
 

almácska

Új tag
Gratulálok én is láttam a müsort, nagyon aranyosak és szépek voltatok. :) :)
Nekem ma az egyik leg nagyobb örömöm, hogy készen van a gépem..... minden szuper.... és má nem bögög....mert rossz lett a gépem.......misamaci....jöhet az oktatás...várom ;)
 

misamaci

Aktív tag
<object height="344" width="425"><object height="344" width="425"></object>Ha nem indul a lejátszás, akkor itt elérhető:
http://www.youtube.com/watch?v=daMmcMwisL4
<embed src="http://www.youtube.com/v/daMmcMwisL4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" height="344" width="425"></object>
 
Oldal tetejére