Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

Milyen géped van?


  • Összes szavazó
    86

SzederVica

Új tag
Magyarországon megszűnt a kirendeltsége az Abbottnak.
Olvasó ként NFC-s mobil telefont is tudsz használni a Glimpet.Az jó mert tudod kalibrálni is.
 

borka

Őstag

SzederVica

Új tag
Kedves Sándor!

Elnézést kérek! Valóban nem pontosan fogalmaztam.
A Diab.Abott kiszolgálja a magyar diabosokat,de egyenlőre a Libre szenzorral nem!
Vércukormérő, a penre Time kupak van (pontos neve nem jut az eszembe) a lényege az hogy a penről leveszem a kupakot digitális óra jelzi.Arra a célra szolgál,hogy a feledékeny ( mint én) tudja hogy beadta az insulint vagy sem.
Biztosan van más termék is a kínálatukban,de én csak ezekre emlékszem ,
A legfontosabb: Szenzor nincs!
Én Amerikába írtam az Abbottnak,sajnos még válasz sem érkezett.

Ha esetleg tudnál még infót,hogy a magyarországi Abbott mivel szolgálja ki a Diabosokatörülnék neki!
 

borka

Őstag
Kedves Sándor!

Elnézést kérek! Valóban nem pontosan fogalmaztam.
A Diab.Abott kiszolgálja a magyar diabosokat,de egyenlőre a Libre szenzorral nem!
Vércukormérő, a penre Time kupak van (pontos neve nem jut az eszembe) a lényege az hogy a penről leveszem a kupakot digitális óra jelzi.Arra a célra szolgál,hogy a feledékeny ( mint én) tudja hogy beadta az insulint vagy sem.
Biztosan van más termék is a kínálatukban,de én csak ezekre emlékszem ,
A legfontosabb: Szenzor nincs!
Én Amerikába írtam az Abbottnak,sajnos még válasz sem érkezett.

Ha esetleg tudnál még infót,hogy a magyarországi Abbott mivel szolgálja ki a Diabosokatörülnék neki!

Kedves Vica !
Itt vannak azok a termékek melyeket forgalmaz az Abbott Diab képviselője.
A libre szenzort a csekély forgalom miatt nem fogja beengedni az ABBOTT Annak sincs sok esélye, hogy az OEP/NEAK befogadja, mint gyógyászati segédeszközt.
Jelenleg 2 db CGM érhető el Magyarországon. A Mectromik ENLINE szenzora (inzuilinpumpáva) és a GEXOM 4 Ami az Animas pumpával ill. egy külön vevővel kommunikál. Nézd meg az oldalt......http://pharma-marketing.hu/
Üdv:
Sndor
 

Zsofika001

Új tag
Tiszteletem, sziasztok.

SOS Humulin inzulint keresnek, KP vagy PL Dcon Ideal tesztcsikert.
Ahova tartoztam orvos, egyik naprol a masikra elment, a masikhoz meg be kell jelentkezni idopontra, es November 21-re kaptam idopontot.
Viszont inzulinom szinte kifogyott. (Voltam masiknal, hogy esetleg ki-e tud irni inzulint, de elkuldott melegebre szinte)
Esetleg ha nem megy, valami megoldast tud valaki, hogy hol tudnek kiiratni?
 
Kedves Ferenc!

Sajnos nem tudok segíteni, de felháborítónak tartom, hogy életmentő inzulin felírásához 4 hónapra adnak időpontot. Ha jól értem, ez egy rendelő, ahol több orvos dolgozik, ott szerepelsz nyilvántartásban. Az éppen rendelő orvosnak kötelessége lenne erre az időre ellátni inzulinnal.
 
Toujeo inzulint keresek.
Itt is november-december az előjegyzés. Nekem nincs magánra pénzem, mivel jelenleg munkanélküli vagyok, és a teljes árat sem tudom kifizetni biztosítás hiánya miatt.
Tehát kérem, hogy ha valakinek van felesleg inzulinja, kérem jelezze, mert valamit tennem kell, mert nagy bajban leszek, vagyok.
sms-ben, vagy e-mail-ben. A telefont nem tudom felvenni, mivel jelenleg nincs arra sem pénzem, tehát egyik rokonomé a telefon.

Tel: +36703268463
e-mail: cad.allplan@gmail.com

Köszönettel: Stenzinger Tamás
 
Oldal tetejére