Technikai kérdések

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi nofre, remélem megtalálom....
Kedves Annabella!
A lap alján találsz egy Archívum-ot. Ha arra rákattintasz, akkor az összes témakört megtalálod csoportosításban. Azok a topikok, amelyekbe nem írnak, egy idő után automatikusan lekerülnek az archívumba. Ott vannak azok a nyitott topikjaid is, amiket indítottál, de nem írtak hozzá üzenetet. Azok nem is lettek átmozgatva azonos témájú más, folyamatosan használatos topikba.
Többek között ez is az oka, hogy egy-egy hamar kifulladó (egy kérdés egy válasz) topikot miért nem érdemes indítani.
 

borka

Őstag
Kedves Ildi és Goyo!

Nekem olyan problémám van,hogy a Látogatók üzenetei,-nél amikor a lap alján valamelyik számra ráklikkelek,hogy visszanézek egy régebbi üzenetet, mindig azt a fórum üzenetet kapom ,hogy ilyen tag nem létezik,IRJAK AZ ADMINISZTRÁTORNAK.

1x-1x írtam már mindkettőtöknek,de semmi nem történt.
Kérlek benneteket,hogy csináljatok, vagy mondjatok valami megoldást.

Köszike: Borka
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Ildi és Goyo!

Nekem olyan problémám van,hogy a Látogatók üzenetei,-nél amikor a lap alján valamelyik számra ráklikkelek,hogy visszanézek egy régebbi üzenetet, mindig azt a fórum üzenetet kapom ,hogy ilyen tag nem létezik,IRJAK AZ ADMINISZTRÁTORNAK.

1x-1x írtam már mindkettőtöknek,de semmi nem történt.
Kérlek benneteket,hogy csináljatok, vagy mondjatok valami megoldást.

Köszike: Borka

Kedves Borka,

Vettuk az adast, sajnos egyenlore ezt a problemat nem tudjuk orvosolni.

Amit tettunk: megnoveltuk a latogatoi uzenetek alapertelmezett oldalankenti szamat 100-ra, igy lathatod az utolso 100 uzenetet, az utolso 10 helyett.
 

blaci

Őstag
Jelszóváltás!

Sziasztok!
Lehet hogy mást is érint a dolog ezért leírom. Napok óta nem tudtam e-mail-t küldeni csak fogadni. Az Invitel (de lehet hogy más is) biztonsági okokra hivatkozva, értesítés nélkül letiltotta a kimenő levelezést az ügyfelek nagy részénél, ezért nem működik. A jelszó megváltozatásával lehet újra működésre bírni a kimenő levelezést, aminek az alábbi feltételeknek kell megfelelni:

- a jelszó minimális hossza hat karakter

- a jelszónak tartalmaznia kell minimum egy kis és egy nagybetűt, valamint egy számjegyet

- a jelszó a fentieknek kívűl tartalmazhat még opcionálisan speciális karaktereket: vessző(,), pont(.), aláhúzás(_), kötőjel(-), per(/), százalékjel(%), csillag(*), plusz(+), kettőspont( : ), pontosvessző( ; )

- más karakter használata (ékezetes betű, szóköz, egyéb karakter) nem megengedett

- a jelszó nem tartalmazhatja a felhasználónevet illetve a felhasználónévben nem szerepelhet a jelszó (FIGYELEM: a szabály ellenőrzésekor a kis és nagy betűk között nem teszünk különbséget)


Ha valaki találkozott mostanában ezzel a problémával, pedig mindent jól állított be a levelezőprogramjában akkor lehet hogy ez a hiba.

Az Inviteles jelszóváltás itt érhető el!

Üdv.,
Laci ...aki :twisted::twisted::twisted:
 

rgyörgy

Új tag
Sziasztok!
Lehet hogy mást is érint a dolog ezért leírom. Napok óta nem tudtam e-mail-t küldeni csak fogadni. Az Invitel (de lehet hogy más is) biztonsági okokra hivatkozva, értesítés nélkül letiltotta a kimenő levelezést az ügyfelek nagy részénél, ezért nem működik. A jelszó megváltozatásával lehet újra működésre bírni a kimenő levelezést, aminek az alábbi feltételeknek kell megfelelni:

<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C02%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Én is voltam hasonló cipőben, teljesen kiszámíthatatlan volt az outlok Express.
Egyéb okok is közrejátszottak, megvásároltam a win xp-t. azóta minden jól működik.
Ugyanezt tapasztaltam a nod 32-vel.
<o></o><o>
</o>
 

poe

Őstag
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Én is voltam hasonló cipőben, teljesen kiszámíthatatlan volt az outlok Express.
Egyéb okok is közrejátszottak, megvásároltam a win xp-t. azóta minden jól működik.
Ugyanezt tapasztaltam a nod 32-vel.
<o></o><o>
</o>
Kedves György!

A Laci által említett probléma nem operációs rendszer, vagy levelezőprogram függő, hanem a szolgáltató "hülyesége", amivel az a legnagyobb probléma, hogy nem tájékozatják megfelelően a használókat. :p
 

blaci

Őstag
Én is voltam hasonló cipőben, teljesen kiszámíthatatlan volt az outlok Express.
Egyéb okok is közrejátszottak, megvásároltam a win xp-t. azóta minden jól működik.
Ugyanezt tapasztaltam a nod 32-vel.

Kedves György!
A gépemen futó valamennyi szoftvert megvásároltam, azokról eredeti számlával rendelkezem. Én a Windows Vistát és a benne lévő Windows Mail levelezőt használom, naprakész frissítéssel. Előtte és a jelszóváltás óta kifogástalanul működik a rendszer.
Az F-Secure-nak is évek óta vagyok előfizetője.
Esetemben a szolgáltató tiltotta le a levelezést, mert az általam eddig használt jelszót nem biztonságosnak ítélte meg. Csak éppen engem ill. az ügyfeleiket felejtették el értesíteni erről…
Gondoltam hátha más is értetlenül áll a nem működő kimenő levelezése fölött és nem érti mi lehet a probléma, ezért hívtam fel rá a figyelmet.

Itt olvasható a tájékoztató!

Tisztelettel:
Laci
 

blaci

Őstag
Szia Poe!
Köszi!!!:D
Pontosan így van!;)
Mondjuk előtte egy e-mail értesítést küldhettek volna!:(
Mivel nem olvasgatom napi szintem a honlapjukat...mondjuk abban van logika hogy ha nem működik valami akkor csak megnézi az ember hogy mi lehet a baj...de akkor is!
Üdv.,
Laci ...aki csak ezért volt :twisted::twisted::twisted: !
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Gondoltam hátha más is értetlenül áll a nem működő kimenő levelezése fölött és nem érti mi lehet a probléma, ezért hívtam fel rá a figyelmet.
Laci
Én hiányoltam is, hogy nem kapok tőled választ a tökölős talira, de gondoltam, hogy dolgozol, és majdan válaszolsz. Így már minden világos, és ma már szerencsére kaptam is levelet.

Azt megkérdezném, hogy levélküldéskor világos volt számodra, hogy a küldések nem voltam sikeresek? Gondolom, mert talán emiatt jártál utána a dolgoknak. Azért tényleg tisztességtelen volt ez a szolgáltató részéről.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Laci, a kérdésemet úgy értettem, hogy kaptál-e visszajelzést, hogy a "levélküldés sikertelen", vagy csak nem láttad az elküldött leveleket az elküldött mappában?
Azért kérdezem, mert néha előfordult nálam, hogy az elküldött levél nem volt a mappában. Az illetőt megkérdeztem, hogy megkapta-e a levelet, és igen, megkapta. De olyan is volt, hogy ott volt a levél az elküldött mappában, de a címzetthez nem érkezett meg.
Szóval ez is talány, de itt nem jelszó miatti letiltás lehetett a háttérben.
 

blaci

Őstag
Én hiányoltam is, hogy nem kapok tőled választ a tökölős talira, de gondoltam, hogy dolgozol, és majdan válaszolsz. Így már minden világos, és ma már szerencsére kaptam is levelet.

Azt megkérdezném, hogy levélküldéskor világos volt számodra, hogy a küldések nem voltam sikeresek? Gondolom, mert talán emiatt jártál utána a dolgoknak. Azért tényleg tisztességtelen volt ez a szolgáltató részéről.

Igen, ezért nem tudtam válaszolni a levelekre, meg dolgoztam is tegnap...
Egyik nap még működött aztán pedig már nem.:( A bejövő leveleket fogadta a program csak küldeni nem tudtam. Figyelmeztetett a hibára, kérte a hitelesítést (felhasználónév, jelszó) de hiába írtam be a szerződésben lévő adatokat nem fogadta el csak kérte újra meg újra... De hogy mi a hiba, miért nem fogadja el arról persze semmi...
Mostmár működik rendesen az új "biztonságos" jelszavammal. De jó!:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

borka

Őstag
Nálunk a t-onlie Otuk-Expers csinálta már töbször ezt a játszmát,hogy egyszerüen a központba átíródott a jelszó.Amikor a 3 x kérte a hitelesítést, fehívtam Őket telefonon és visszaálították az eredeti jelszót. Egy másik alkalommal amikor hosszas probálkozás után sem tudtam belépni, szintén telefonáltam és közömbös hangon közölték ,hogy karbantartás miatt nem müxik a dolog. Kérdés miért nem értesítik az ügyfeleket előre?Úgy vélekednek,hogy alacsony a vérnyomásunk ill. a cukrunk?
 

rgyörgy

Új tag
Kedves György!

A Laci által említett probléma nem operációs rendszer, vagy levelezőprogram függő, hanem a szolgáltató "hülyesége", amivel az a legnagyobb probléma, hogy nem tájékozatják megfelelően a használókat. :p
Kedves poe!
Köszönöm. Valójában azt hiszem, nem az én generációmnak lett kitalálva a Pc.
 

blaci

Őstag
Segítsééééég!

Sziasztok!
Rejtélyes körülmények között eltűnt nálam a fórum főoldaláról a "Top statisztika" úgy ahogy volt, mindenestől, egy az egybe, szőrén-szálán...stb.:(:roll:;):D
Hogyan tudnám visszakapcsolni?:confused:
Köszi előre is a segítséget...!:D

Most ilyen lett:

dr.info.jpg

Üdv.,
Laci ...aki nagyon szeretné újra...!;):roll::D
 
Oldal tetejére