Vércukormérők

tímeácska

Őstag
Drága Chris, és Tekiém!
Természetesen megy majd a film! Ha ide fel tudom tölteni, felteszem - feltéve, ha a reklám ténye miatt nem leszek kimoderálva! :D De e-mailben mindenképpen megy majd! ;)
 

tímeácska

Őstag
Egy kis ízelítő... :D
 

kiskatka

Új tag
épp gondoltam feldobom a kérdést, ki mit tud erről az új mérőről, de látom, már-már ki is veséztétek a témát... :) hiába, gólya vagyok! egyébként üdv mindenkinek, örülök, hogy idetaláltam!
 

poe

Őstag

Rami

Tag
Timeácska!
Micsoda kis sztár csemetéd van!! Gratulálok Mátédnak!
Nem semmi milyen elfoglalt emberke, mennyi helyre hívják vendégként, tök jóóó!:hurra:
És nagyon köszi az infót a gépről!
 

Rami

Tag
Láttátok a Méry új készülékét??
Méry URIGHT!
Tyűha.. és az ára is tyűha!
:rohog:
Használja már valaki közületek??
 

gabibaba

Aktív tag
TWINMED

1096 Budapest, Sobieski János u. 16. "C" lph. fsz. ü/12. Tel: 06-1-388-5002 Fax: 06-1-388-5002

E-mail:


Elvileg. Én írtam e-mailt egy hete, de választ még nem kaptam :mad:

 

tímeácska

Őstag
Kata!

most nézegettem meg alaposabban a mérőt. Két kérdésem lenne. Hol lehet beszerezni? Neten keresgéltem, de nem találtam webshopban. Az adatait le lehet tölteni számítógépre, illetve az ehhez való cuccot adják a géphez?
TWINMED

1096 Budapest, Sobieski János u. 16. "C" lph. fsz. ü/12. Tel: 06-1-388-5002 Fax: 06-1-388-5002

E-mail:


Elvileg. Én írtam e-mailt egy hete, de választ még nem kaptam :mad:


Csütörtökön rákérdezek minden részletre, hogy mikortól hol és mennyiért lesz elérhető a készülék!
Manka! Az általad leírt adatok jók!
 

tímeácska

Őstag
Láttátok a Méry új készülékét??
Méry URIGHT!
Tyűha.. és az ára is tyűha!
:rohog:
Használja már valaki közületek??

Én láttam és fogtam már a kezemben a Tihanyi Konferencián, de nekem olyan érzésem volt, mintha egy ezüst színű szappant fogtam volna a kezemben. Nem rossz készülék, de ez az ezüstös dizájn nekem nem jön be. Akkor már inkább fekete... De az tetszik, hogy világít a kijelzője!
 

tímeácska

Őstag
Kata!

most nézegettem meg alaposabban a mérőt. Két kérdésem lenne. Hol lehet beszerezni? Neten keresgéltem, de nem találtam webshopban. Az adatait le lehet tölteni számítógépre, illetve az ehhez való cuccot adják a géphez?

A OneTouch Select Mininek is le lehet tölteni az adatait számítógépre, de az adatletöltő nem alaptartozéka a mérőnek. De erre is rákérdezek csütörtökön, hogy mikor, hol és mennyiért...;)
 
  • Like
Reagált: poe

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
TWINMED

1096 Budapest, Sobieski János u. 16. "C" lph. fsz. ü/12. Tel: 06-1-388-5002 Fax: 06-1-388-5002

E-mail:


Elvileg. Én írtam e-mailt egy hete, de választ még nem kaptam :mad:

Ennek csak a design-ja más, mint az eddigi Méryknek, a csík és technológia azonos az eddigiekkel.
 

MPéter

Új tag
Ennek csak a design-ja más, mint az eddigi Méryknek, a csík és technológia azonos az eddigiekkel.

Sziasztok!
MÉRY URight pontosítás miatt:
- a MÉRY URight egy pontmátrixos kijelzővel rendelkező készülék (azaz a számokat nem 'pálcikák összerakásának' segítségével jeleníti meg, hanem képpontokból, mint a mobiltelefonok), így grafikonokat is képes megjeleníteni a mérési értékek alapján, valamint mozgó animációkat pl. tesztcsík behelyezés, ujjbegy csíkhoz érintése.
- ez a készülék is háttér-világított, mint a MÉRY PLUSZ,
- nem elemes, hanem belső akkumulátoros,
- mini USB csatlakozóval felszerelt (USB kábel tartozék) ezen tölthetőek le az adatok, illetve tölthető az akkumulátor,
- MÉRY tesztcsíkkal működik, mert ez támogatott tesztcsík, ezért ugyan az a mérési elve, mint a többi MÉRY készüléknek.
Azaz egy mérési technológiában MÉRY készülékekkel megegyező, megjelenésben, szolgáltatásokban teljesen új készülékről van szó.
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Sziasztok!
MÉRY URight pontosítás miatt:
- a MÉRY URight egy pontmátrixos kijelzővel rendelkező készülék (azaz a számokat nem 'pálcikák összerakásának' segítségével jeleníti meg, hanem képpontokból, mint a mobiltelefonok), így grafikonokat is képes megjeleníteni a mérési értékek alapján, valamint mozgó animációkat pl. tesztcsík behelyezés, ujjbegy csíkhoz érintése.
- ez a készülék is háttér-világított, mint a MÉRY PLUSZ,
- nem elemes, hanem belső akkumulátoros,
- mini USB csatlakozóval felszerelt (USB kábel tartozék) ezen tölthetőek le az adatok, illetve tölthető az akkumulátor,
- MÉRY tesztcsíkkal működik, mert ez támogatott tesztcsík, ezért ugyan az a mérési elve, mint a többi MÉRY készüléknek.
Azaz egy mérési technológiában MÉRY készülékekkel megegyező, megjelenésben, szolgáltatásokban teljesen új készülékről van szó.

Köszi szépen!

Kérdeztem priviben is, itt is megkérdezem, tudom, már írtad, de biztosan át lehet állítani az Accu Chek Performa Nano készüléket mg/dl-ről mmol/l-re? Valami olyasmire emlékszem, mintha azt írtad volna, hogy a nálad lévő Performa Nano-ban te át tudod állítani. Hogyan? Köszi!
 

tímeácska

Őstag
Én Roche-os emberkéktől tudom, hogy nem lehet átállítani. Nekik is van Performa Nano-juk, és ők mondták, hogy nem lehet átállítani a mértékegységet - tegnap is rákérdeztem még egyszer. :(:(
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Én Roche-os emberkéktől tudom, hogy nem lehet átállítani. Nekik is van Performa Nano-juk, és ők mondták, hogy nem lehet átállítani a mértékegységet - tegnap is rákérdeztem még egyszer. :(:(
Tudom, olvastalak már, csak konkrétan azt írta Péter, hogy a kezében volt a készülék és tudta állítani. Mindjárt bemásolom. És ez olyan ellentmondónak tűnik :)
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Szia Molli!
Nem "galádság" és "partizánkodás", ha valaki próbálja a lehetőségeket kihasználni.
Egyébként a nálam lévő Nano beállítható mmol/L-re, érzékeli az Ideal csíkot, csak Lejárt kód hibaüzenetet ír ki, amikor beledugom. Nem tudom megnézni új kód chippel, mert sajnos most nincsen.
További Szép Napot!
Megvan, ezt írta Péter még pár hete. Vagy hónapja :)
 
Oldal tetejére