Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

Milyen géped van?


  • Összes szavazó
    86

manson

Tag
Sziasztok! Van egy eladó Dcont Personal gépem + 1 doboz hozzávaló tesztcsík (Personal Aktív Teszt). 6000 Ft-ért összesen. Tavaly lett újra kalibrálva, pontos mérésű.
Ha valakit érdekel, priviben írjon.
 

borka

Őstag
Eladó bútorok !

Íróasztal !
M: 76 cm
Sz : 56 cm
H : 113 cm
Irányár : 10000 Ft

Kisméretű, kinyithatós rekamié ! /ágyneműtartós /
Sz : 180 cm
H : 210 cm
Irányár : 10000 Ft

S. O. S.
 

Csatolások

  • DSCF2389.jpg
    DSCF2389.jpg
    2 MB · Olvasás: 13
  • DSCF2391.jpg
    DSCF2391.jpg
    1.7 MB · Olvasás: 16

pumpás

Őstag
Medtronicosok Figyelem!!!



Eladó:10doboz szerelék MMT-397 szerelék tartályal együtt 5000 Huf plusz posta.

Eladó:Mini Link REAL-Time Transmitter MMT-7707WW . Keveset használt Max 10x.


Érdeklödni :36 70 6306941

Ezek megmaradtak mivel letettem a pumpát.csak ezért adnám el.
 

matiz

Új tag
Szia!
Megkérdezhetem miért adtad vissza? Illetve miért kellett vissza adni, hisz ezt megvetted nem?
Csak egyben adod el a szereléket, engem 1 doboz érdekelne.

köszi
 

pumpás

Őstag
Szia!
Megkérdezhetem miért adtad vissza? Illetve miért kellett vissza adni, hisz ezt megvetted nem?
Csak egyben adod el a szereléket, engem 1 doboz érdekelne.

köszi

Szia!
Nem adtam vissza csak letettem mert nem birtam fentartani a pumát.
Nem egyben akarom eladni a szereléket adom dobozonként is.tartályal együtt a tartály 3ml-es
 

matiz

Új tag
Szia!

De ha ennyi cumó volt még hozzá, az majdnem egy év még.... Egyébként honnan volt neked ilyen sok, nekem csak fél évre írják
fel. (6 dobozzal)
Csak szerelék kellene, mert a tartályom nem ilyen.
Úgy mennyibe kerülne?
Illetve mikor jár le a garid a pumpáról?
 

pumpás

Őstag
Medtronicosok Figyelem!!!



Eladó:10doboz szerelék MMT-397 szerelék tartályal együtt 5000 Huf plusz posta.

Eladó:Mini Link REAL-Time Transmitter MMT-7707WW . Keveset használt Max 10x.


Érdeklödni :36 70 6306941

Ezek megmaradtak mivel letettem a pumpát.csak ezért adnám el.
 

pumpás

Őstag
medtronicosok figyelem!!!



Eladó:10doboz szerelék mmt-397 szerelék tartályal együtt 5000 huf plusz posta.

Eladó:mini link real-time transmitter mmt-7707ww . Keveset használt max 10x.


érdeklödni :36 70 6306941

ezek megmaradtak mivel letettem a pumpát.csak ezért adnám el.
​eladva minden!!
 

penta1

Új tag
Eladó vadonatúj Accu Chek Performa MG/DL -ben mér,(német kalibráció),de táblázat van hozzá az átszámításhoz(Az arány egyébként 18.03)
Hatezer + postaköltség az ára.A doboz tartalma:1db Performa készülék,1dob Tesztcsik,1 db Softclix ujjbegyszúró ,10db lándzsa.
IDEÁL tesztcsíkkal kifogástalanul működik. SMS:06305172175
 
Eladó egy KB-100 elektroakupunktúrás készülék. A SAXMED által forgalmazott készüléket édesanyámnak vásároltuk a lábain jelentkező neuropátiás állapot javítására és a fájdalom csökkentésére. Sajnos ő nem tudott megbarátokozni a készülékkel és nem használta ki. Ezért szeretném felajánlani megvételre olyasvalaki számára, aki több hasznát tudná venni. A készülékről a forgalmazó honlapján lehet bővebben olvasni. A miénket 2012. decemberében vásároltuk, de anyu épp hogy csak kipróbálta, aztán visszakerült a dobozba, így teljesen újszerű állapotban van. Ha valaki szeretné, akár kipróbálásra is módot tudunk találni. Kérem, ha érdekelné a készülék, a kbiro@freemail.hu címen legyen szíves megkeresni.
 
Eladó egy KB-100 elektroakupunktúrás készülék. A SAXMED által forgalmazott készüléket édesanyámnak vásároltuk a lábain jelentkező neuropátiás állapot javítására és a fájdalom csökkentésére. Sajnos ő nem tudott megbarátokozni a készülékkel és nem használta ki. Ezért szeretném felajánlani megvételre olyasvalaki számára, aki több hasznát tudná venni. A készülékről a forgalmazó honlapján lehet bővebben olvasni. A miénket 2012. decemberében vásároltuk, de anyu épp hogy csak kipróbálta, aztán visszakerült a dobozba, így teljesen újszerű állapotban van. Ha valaki szeretné, akár kipróbálásra is módot tudunk találni. Kérem, ha érdekelné a készülék, a kbiro@freemail.hu címen legyen szíves megkeresni.

Csak jelezni szeretném, hogy az április 25-i bejegyzésemben szereplő KB-100 elektroakupunktúrás készülék még megvan.
 

pumpás

Őstag
Accu Chekkesek figyelmébe!
Egy ismerősömnek eladóvá váltak pár dolgai.
FlexLink belövős 4 doboz 3500 Huf/ doboz 90 fokos
TrendLink önbeszúzós 9 doboz 3500 Huf6 Doboz 45 fokos
TrendLink önbeszúrós vezeték nélküli 3 doboz 3500 Huf/ doboz 45 fokos
Accu Chek SPIRIT pumpa 170000 Huf 1467 nap van még benne.(ár alku képes)
D-Cont Trend Vércukormérő 10000 Huf
D-cont Trend Tesztcsik 30 doboz 500 Huf /doboz szavatosság 2015 vége
Ezek így darabokban.
DE EGYBEN 170000 ért elvihetők
érdeklődni +36 20334 9365 Molnár Dániel
 
Utoljára módosítva:

wumsel

Új tag
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek olyan fiókja, amivel FreeStyle Libre szenzorokat, illetve a hozzá tartozó leolvasó készüléket tud rendelni. Mindegy, milyen mértékegységben írja ki az adatokat. Szeretnék kipróbálni egy ilyen mérőt és hajlandó vagyok valamivel többet fizetni érte mint a beszerzési költsége, de az eBay-en látható árakat pofátlanul magasnak találom.
 

wumsel

Új tag
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek olyan fiókja, amivel FreeStyle Libre szenzorokat, illetve a hozzá tartozó leolvasó készüléket tud rendelni. Mindegy, milyen mértékegységben írja ki az adatokat. Szeretnék kipróbálni egy ilyen mérőt és hajlandó vagyok valamivel többet fizetni érte mint a beszerzési költsége, de az eBay-en látható árakat pofátlanul magasnak találom.

Ma kaptam e-mailt a (Németországi) Abbott-tól, hogy várhatóan januárban már tudok majd rendelni, úgyhogy az előző üzenetem már nem aktuális, hacsak nem tud valaki szenzor mellett egy leolvasó készüléket kölcsön is adni.
 
Oldal tetejére