A keresés eredményei

  1. Y

    Babázhatok

    Szia, Ne idegesítsd magad, az elmúlt eredményeken már úgysem tudsz változtatni, és az idegeskedés meg nem segít. Egy alapból normoglikémiás beállításnál ha kicsit el is mászott a cukrod 2-3 hétre, akkor sem lesz tragédia. Megerősítő példa: az első manó startjel nélkül költözött 11 éve a...
  2. Y

    Babázhatok

    Szia jiguti, Hát, nem irigyellek az elmúlt 3 hétért :( De most már legalább úgy néz ki, rendeződött a helyzet :) Beállításra nem kellett befeküdnöd ezek szerint, ugye? És melyik kórházba jársz?
  3. Y

    Babázhatok

    Szia jiguti, Úgy látom nem járt erre senki mostanában. Próbálom válaszolni, bár lehet hogy a kérdésed óta már át is állítottak. Azt ne vedd alapul, hogy terhesség előtt milyen szépen be volt állítva a cukrod; ugyanis a hormonális változások egyeseknek csak kicsit, másoknak totál felborítják a...
  4. Y

    tesztcsík 100%-os áron

  5. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Na most ügyintéző kicsit összekeverte a kérdezett csíkot és pen tűt, mert válaszában csíkot és egyszerhasználatos fecsit említ ( utoljára 22 éve használtam ilyet... ). Én mivel a diab dokim nem ír fel nekem egyszerhasználatos fecsit, viszont a pen tűre nem volt ilyen vélemény, így ő erre...
  6. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Aranyosak vagytok, de van ám még itt a kincsesben jópár tű ;) Bemásolom a levelet, amit kaptam, aztán majd magyarázom a problémát. Tisztelt én úrhölgy! <O:p> </O:p> Az Egészségbiztosítási Felügyeletnek megküldött levelét köszönettel megkaptuk, az abban foglaltakra az alábbiakról...
  7. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Sziasztok! Kaptam választ az EBF-től a vércukormérő csík problémámra, egy jó hosszú levél formájában. Ennek értelmében a szakorvosnak KELL felírnia szakorvosi javaslatot a csíkra is és a tűre is, ami alapján a házidokinak kell felírni mindent. Csak hogy továbbra se legyen olyan egyszerű a...
  8. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Én a levelemben nem neveztem nevén se a házidokit se a diab dokit. Véleményt kértem a leírt helyzetemről, meg egy hivatalos, az orvos orra alá dugható papírt, hogy kinek mi a dolga. Esélyesnek tartom, hogy a házidokim lesz a vesztes, bár a diab doki is megírhatná nyugodtan azt a 2-vel több...
  9. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Köszi :) Rohanok a dokimhoz vele ;)
  10. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Átküldöd??? :) És akkor végre lesz csíkom ;))
  11. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Ma újabb fél órás eredménytelen orvosi telefonbeszélgetés után eldurrant az agyam és írtam az EBF-nek :( Kíváncsi leszek, hogy reagálnak-e majd egyátalán. Ha igen, bemásolom majd ide.
  12. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Kedves Misamaci :) Nagyon köszönöm a tippeket meg a segítséget :) Több helyen is jártam/keresgéltem már, de igazából mindenhol ezt találtam: <TABLE borderColor=#000000 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=772 border=1><TBODY><TR><TD colSpan=8 height=33>Felírási jogosultság: Kizárólag a beteg...
  13. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Ja de jó, hogy idekeveredtem, kapom itt az okos tanácsokat, és legalább megértenek :) Már csak annyi kellene, hogy ti tudnátok nekem szakorvosi javaslatot írni ;) Kicsit komolyabban: július végén voltam Pesten a diab dokimnál. Ő kérdezte akkor, hogy kell-e nekem a hivatalos formanyomtatványos...
  14. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Köszönöm Misamaci :) Sajnos a háziorvosom olyan betonfejű, hogy hihetetlen :( De a diab doki sem hajlandó jottányit sem engedni a saját igazából :( És én meg itt állok csík nélkül csak azért, emrt az egészségügy olyan amilyen... Van papírom az inzulinadagolás módjáról, diétáról, tehát szakorvosi...
  15. Y

    tesztcsík 100%-os áron

    Segítséget szeretnék kérni, mert a háziorvosom nem hajlandó felírni nekem a kezelésemhez szükséges havi 3 doboz vércukormérő csíkot ( 23 éve vagyok 1. típusú cukorbeteg, napi 4x-i inzulinkezeléssel ). Ő arra hivatkozik, hogy ehhez is, mint az inzulinhoz és a tűhöz szakorvosi javaslat szükséges...
Oldal tetejére