A keresés eredményei

  1. Noemi

    Babázhatok

    Sziasztok! Sajnos csak csemegézni tudtam a kommentjeiteket. A problémám a következő:8 éve vagyok cukorbeteg,nem túl stabil glikémiával.27 hetes kismama vagyok,első baba,30 éves.Eddig viszonylag jók voltak az eredményeim,HbA1c utólag 5.8 volt,ritka hypoval.3 hete fenekestől felfordult a cukor...
  2. Noemi

    Vércukormérők

    Sziasztok! Már rég nem voltam itt... Segitséget szeretnék kérni a vércukormérőm kaliblárásához,ha valamit segit Accu Chek Activom van.Minden segitséget szivesen fogadok. Szép napot mindenkinek:D
  3. Noemi

    Glukagon injekció

    A dokim mindig ir ki új glucagon-t ha netán lejár a szavatossági ideje,tehát nem maradok sosem nélküle,és ha csak tehetem viszem magammal. Sosem tudni mkor lesz rá szükség...Eddig szerencsére nem kellett,az 1.8-as hipómat kisebb nehézségekkel,de ki tudtam kezelni. Remélem egyhamar nem is lesz rá...
  4. Noemi

    Vércukor érték HbA1c

    Naty,milyen lett a HgA1c-d? :wink:
  5. Noemi

    Vércukor érték HbA1c

    Szóval ha valakinek ennyire jó a HgA1c-je akkor valószinüleg még reletiv jó méretékben termelődik a saját inzulinja és akinek már 6-on felül van annak már inkább kevésbé?Csak azért kérdezem mert elég kis egységeken vagyok(4-3-3 NovoRapid,este 6 Levemir),a betegtársaim szerint még elég jól...
  6. Noemi

    Vércukor érték HbA1c

    Hogy lehet 4-5 HgA1c diabosan? Lehet h buta kérdés,de én ezt elképzelhetetlennek tartom. :?: Tudom h vannak szerencsések akik el tudják érni,de hogyan csinálják?
  7. Noemi

    Levemir inzulin

    kmolli! Ami a mozgást illeti,a Levemirrel sem árt vigyázni. Velem is megesett hogy behipóztam,de azt részben a saját butaságomnak is köszönhetem :oops: De legalább időben észre veszem hogy baj van(persze megelőzni,kivédeni kell),nem mint a Lantusnál.
  8. Noemi

    Levemir inzulin

    Helló! 5 hónapja használom a Levemirt és elmondahatom h eddig jó tapasztalataim vannak vele kapocsolatban. Amig be nem állitottam addig voltak kissebb nehézségeim,de közel sincs olyan gondom mint a Lantussal volt,egyáltalán nem vettem észre hogy hipozok!!! És ez sajnos nem egy izben fordult...
  9. Noemi

    Vércukor érték HbA1c

    Hello! Először is nagyon örülök ennek a fórumnak,nagyon sok hasznos dolgot olvastam itt és jó hogy sorstársakkal lehet beszélgetni,sokat jelent mert csak nem régóta vagyok 1.tipusú cukorbeteg. Az első HgA1c 6.1,volt a második egy kicsivel roszabb 6.4. Sikerült elérnem hogy egy hónapja nem...
Oldal tetejére