A keresés eredményei

  1. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Nagyon köszönöm a bíztatást, bevallom sokat számít olyanoktól, akik hasonló cípőben járnak/jártak;). Botond is besárgult, de fényezni nem kellett, mert épp határon volt, és első nap már volt tejem, azt mondták inkább ciciztessem sokat ;). Ettől függetlenül még sokáig sárga volt...
  2. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Neked meddig kellett bentmaradni a fiúkkal? Volt vmi gond velük az első napokban? Köszi
  3. kicsidodi

    Babázhatok

    Bogesz! Sajnálom, hogy (te is) ramatyul vagy :( . Talán most, hogy enyhül az idő, és nem lesz front, te is jobban leszel...;). Tudom a víz borzasztó zavaró tud lenni, Botonddal az utolsó másfél hétben 12 kilónyi víz jött rám :S. Na, ez az amit most biztos nem fogok megvárni!!! A hírtelen...
  4. kicsidodi

    Babázhatok

    Helyzetjelentés: Ma szuperjól voltam :):):) ! Vagyis némi légszomjam folyamatosan van, de ebből látszik, mennyire szubjektív dolog a fájdalom, mert eddig emiatt nyígtam, hogy húdeundi, most viszont a fulladás-ézéshez képest ez csak egy kis légszomjacska, és nekivágnék vele gyöngyhalászni :D ...
  5. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Beszéltünk egy Sotés nődokival, aki diabosokat is kezel, és azt mondta, hogy ez szerinte sem indikál azonnali császárt, de még feltétlenül hospitalizációt sem, ezt inkább a szubjektív panaszok határozzák meg (hogy mennyire fulladok pl. ), és ilyenkor náluk is mindig konzílium van, ami...
  6. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Gondoltam gyorsan adok életjelet;): Babucival minden rendben, ezen a héten (is) 2790g -nak mérték, és most egy tutijó UH-s, szóval vlsz. múltkor kicsit elnagyzolták, de a lényeg, hogy nem hízik kóros ütemben, flowmetria jó, CTG jó...:cool:. Velem viszont nem ilyen rózsás a helyzet...
  7. kicsidodi

    Babázhatok

    Bocsi,csak egy gyors telorol, mert nyaralunk ;).Gajdi, es persze mindenki mas!Koszonom a biztato szavakat, tnyleg erot adtak;). Hiszem, hogy minden rendben lesz es vigyaznak rank odafent;). Tudjatok, en mar tobbszor mondtam: sztem ez a mi keresztunk...masnak meg van mas. Mellettem itt szuszog...
  8. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Árminra emlékeztem, hogy mikor született, meg mennyivel, de Benit nem tudtam. 36 hetesen 4000 g?!:dr_17: Anyááám. Pedig ha jól gondolom a cukraiddal semmi gáz nem volt ;). Ebből is látszik, hogy van amit hiába igyekszünk, nem tudunk kivédeni. De örülök, hogy mindketten egészségesek :D ...
  9. kicsidodi

    Babázhatok

    Nekem a vizem mindig átlagos volt eddig, pedig több doki is nézett ;) . Örülök, hogy minden jól alakult nálatok :). Akkor reményeim szerint még minimum 3-4 hetet marad a pindur pocakban, aztán már jöhet . :D Ma vágom puccba a szobáját :D:D
  10. kicsidodi

    Babázhatok

    Igen, most ez a terv ;). Aztán majd meglátjuk... Én mindig vágytam egy kislányra, apa elsőre mindenképp fiút szeretett volna. Miatta én is inkább fiút vártam elsőre, ami be is jött, és nem csalódtunk :D. Így meg, hogy 2 év lesz köztük, talán jobb, hogy a kicsi is fiú, mert - ahogy magam körül...
  11. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Kisfiú :D:D:D
  12. kicsidodi

    Babázhatok

    Anyu is ezt a 35. hetet lőtte be, mert akkor a tüdőn már termelődik vmi felületaktív anyagréteg, amivel már megszünik a korababákra jellemző tüdőbajok lehetősége, ergo addigra "kész" a gyerek, már csak hízik :D. Az meg nálunk annyira nem cél:). Viszont állítólag az idegrendszerük szempontjából...
  13. kicsidodi

    Babázhatok

    Mantanya! Mekkora volt a baba, ami alapján macrosomnak "ítélték", és mikortól volt sok a vized?
  14. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Túl korán sem szeretném persze, mert hiszem, hogy megvan az oka, hogy 40 hét egy terhesség, de olyan 38 héttel kiegyeznék:D. Botond 38+5 hetesen született, és teljesen fejlett, kiegyensúlyozott, érett baba volt:cool:. Csak riogatom itt magam, hogy ha esetleg macrosom lenne a pici, akkor...
  15. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Bocsi, hogy megint ezer éve...:oops: Engem is nagyon meglep, és sajnálom nagyon, hogy cukros anyukának/szülőnek cukros lett a babája, mivel engem még úgy "tanítottak" anno, hogy a cukrosok gyerekei kisebb százalékban lesznek cukorbetegek, mint az egészségesek babái:shock::cool:.A...
  16. kicsidodi

    Babázhatok

    Molii! Köszi a véleményt;). Most én is így látom, hogy nem sok rá az esély. Sőt igazából én nem is vágytam sima szülésre sosem. Vagyis persze, jó lenne megélni, de soha nem volt bennem szomorúság, vagy csalódottság emiatt, mert már Botondnál is császárra "készültem", nemhogy most. Ráadásul...
  17. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Gyorsan elolvastam, amiket írtatok, de sajnos reagálni alig van időm:S. A "frontot", vagy nem tudom mit, én is éreztem, pont a napokban, mert 10-11-es cukorral keltem két egymást követő napon. Megemeltem eggyel a bázist, attól másnap reggel megint lement normálisra;). Erre ma...
  18. kicsidodi

    Babázhatok

    Félre ne értsetek, én senkivel sem vitatkozni szerettem volna, vagy kétségbe vonni, amit mondtok, hiszen ti így érzitek, így élitek meg, akkor így van, én csak szerettem volna egy kis lelket önteni belétek ;). És igazatok van, tényleg nem panaszkodom, és ahogy írtam is, nem kritika rátok nézve...
  19. kicsidodi

    Babázhatok

    Bocsánat, de csak rapid, mert rohanok... Molli, most jöttem rá, hogy miért utalsz mindig a "hihetetlenül pozitív" hozzáállásomra. Olvasva a soraitokat, tényleg az van:D. Bár még csak egy gyerekem van, de nagyon jóban vagyok pár kismamával, akikkel egyidősek a babáink, mára bnők lettünk. Az...
  20. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Talán még páran emlékeztek rám, egyszer-egyszer írtam már ide, vagy voltam itt tanácsot kérni...;-). Most kicsit visszaolvastam, mert ezer éve nem voltam, és Edelino miatt írok, vagyis az István kórház miatt. Én voltam az első, az "úttörő" diabos, aki az Istvánban szült 2 éve...
  21. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Én is nagyon rég voltam erre, de most a segítségeteket kérném :oops:. Több kérdésem is lenne az anyukákhoz :roll:. A kisfiam másfél éves, és a 6. hétben vagyok a második babánkkal:D. Viszont kicsit aggódom, mert annak idején Botonddal már a 4. héttől folyamatosan rosszul voltam, és...
  22. kicsidodi

    Babázhatok

    Tímeácska! Juhuuu-juhuuuu:D:D:D:D:D Sok boldogságot!!!!!!!!
  23. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Én nagyon örülök, hogy leírtad ezeket;). Arra lélekben fel vagyok készülve, hogy nem lesz könnyű menet, mert nekem Botonddal sem volt könnyű. A cukrommal semmi gnd nem volt, de az első három hónapok végigkérőztem, brutál sz@rul voltam, meg az utolsó egy-másfél hónap is megviselt, mert...
  24. kicsidodi

    Babázhatok

    Somcsika! Én 6 éves korom óta vagyok cukros, és kamasz is voltam:D. Ha elfogadsz egy jótanácsot: ne tedd ki ennyire a lelked a gyerekért! Cukros lett, jaj szegény, túléli! Én már csak tudom;). Ez nem indok a hisztire, durcira. A tesóm élte meg mártírként a betegséget (ő is cukros), és anyu...
  25. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Ha most várunk egy picit, és összejön, akkor 19-20 lesz köztük, szóval egyzünk ki "döntetlenben":D:D:D:D. Amúgy én hiszem, hogy ez a baba akkor fog összejönni, amikor eljön az ideje! Se előbb, se később! Engem az égiek mindig a tenyerükön hordtak (hála érte;)), így bízom a döntésben:).
  26. kicsidodi

    Babázhatok

    Mantanya! Köszi:). Tudom (dehogy tudom, csak sejtem), hogy az eleje nagyon kemény meló lesz! De szeretnék "túl lenni" rajta! Nagyon sokaktól hallottam ezt, hogy baromi nehéz visszarázódni később, meg én tényleg kicsi korkülönbséget szeretnék (ez egy újabb beszélgetés témája;)). De én tényleg...
  27. kicsidodi

    Babázhatok

    Kmolli! Dehogy haragszom! Ez is egy vélemény/tapasztalat, amit szívesen meghallgatok;). Teljesen helyén valóak a kérdéseid! Nekem a férjem többnyire itthon van (saját vállalkozásunk van, de nem kell folyton felügyelni), így mi ketten lennénk a két gyerekre, és lenne aki babázzon, ha problémás...
  28. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Elég régen néztem be hozzátok, de most bekukkantottam, hogy lássam, kivel mizújs;-). Igazából azért is írok, mert láttam, felmerült ez a "császáros" téma, ehhez szeretnék picit hozzászólni: Én a fiamat császárral szültem, de a cukromnak ehhez semmi köze nem volt. A terhességem...
  29. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Gondoltam, adok némi életjelt:D! Jelenleg 33 hetes vagyok a kisfiammal, Botonddal! Ma voltunk Uh-n, 2400g, fejvégű fekvésben,és minden a legnagyobb rendben:D. Előreláthatóan 3800g körül lesz, ami reális, mert mindenki a családban 3500 körüli. Macrosomiara nem is gondolok, mert...
  30. kicsidodi

    Babázhatok

    sziasztok! Zsuzs! Gratula a bébihez:D! Lizzi! Gyönyörű a kislányod, igazi baba;):D! Velünk minden rendben, bár megint visszább kellett vennem a bázis, bólust meg feljebb, de kitartóan loholok a cukraim után:cool::D! Kiderült, hogy fütyis van a pocakban:mrgreen:! És az Áron nevet fogja...
Oldal tetejére