A keresés eredményei

  1. K

    Levemir inzulin

    Kmolli! Békefi főorvos urat ismerem, de nem tudtam kinyomozni, hogy rendel-e még valahol. 10 évvel ezelőtt a terhességem alatt voltam cukorbeteg és Ő foglalkozott velem, nagyon kedves és nagy tudású embernek ismertem meg. Azért a Kocsis doktornőt is megkeresem, hátha tud segíteni. Egyébként...
  2. K

    Levemir inzulin

    Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat! 2 hét múlva megyek Tatabányára megpróbálom kicsikarni a javaslatot, amit ajánlottatok. Utána keresek Pesten dokit, a távolság nem gond, mert Anyukám sűrűn jár Pestre, a hugaim ott laknak. Majd a fejleményekről beszámolok.
  3. K

    Levemir inzulin

    Kedves Bogácsa és Szolnok! Köszönöm a gyors válaszokat! Tatabányán a kórházban intézik "ennyire szuperul" a diabéteszesek Anyukám sorsát. Reméllem sikerül használnom ami infót kaptam tőletek. A 2 penre kaptunk 50db tűt összesen, teszt csíkra azt mondták, hogy elég ha hetente 1x méri.Hát így...
  4. K

    Levemir inzulin

    Sziasztok! Előre is elnézéseteket szeretném kérni, hogy tudatlanul csatlakoztam közétek, de a tanácsaitokra, véleményeitekre és segítségetekre lenne szükségem. Édesanyámnál váratlanul novemberben diagnosztizálták a cukorbetegséget és egyből inzulinra állították. Novorapidot kapja napi 3X...
Oldal tetejére