A keresés eredményei

  1. E

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Ez megütötte a fülem, ugyanis azt írtad, hogy 1-es tipusú cukorbetegsége van. Ebben a korban rendkívül kicsi ennek az előfordulási esélye. Én egy belgyógyásszal konzultálnék, ugyanis más betegség is okozhat hasnyálmirigy nemműködésre utaló jeleket. Egy kollegám apjának a lépjével volt pl...
  2. E

    Homeopátia

    Könnyen lehet, hogy köze van a növényhez, mivel a mérgek általában kis mennyiségben gyógyszerként is alkalmazhatóak. Lásd pl kigyóméreg. Minden eset egyedi, így az ismerősöd esetére sem tudok mit mondani, nem tudom milyen szerekkel és milyen célból próbálkoztak. Amíg látom előnyét, addig...
  3. E

    Homeopátia

    Naty77: a kolleganőd gondolom nem volt teljeskörű vizsgálaton. Jól tudom? Amúgy meg ha a homeopata készítménytől rosszul lett, akkor ott valami más bibi van, szerintem a ház előtt elsuhanó piros autótól lett rosszul ;) Bioszaky: nem szándékozok senkit meggyőzni, a lázcsillapítás ennek...
  4. E

    Homeopátia

    "Hol találok kutatási kísérlettel alátámasztott leírást a homeopátiás szerek hatásmechanizmusáról?" Sehol, mert mint írtam ez nem kémia, hogy x vegyület y vegyületre z hatással van.
  5. E

    Homeopátia

    "No, akkor tegyük helyre a hoemopátiát. " A homeopátia nem úgy működik mint a gyógyszerek nagy többsége (az ember bekap egy bogyót és jobb lesz tőle). A homeopátia lényege, hogy aktivizáld a saját szervezeted védekezőmechanizmusait. Éppen ezért nem is lehet tipizálni, hogy itt egy homeopátiás...
Oldal tetejére