A keresés eredményei

  1. K

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    Változás!!! Üdv mindenkinek! Már írtam a fórumba egy kéréssel. Kérdőív kitöltésére kértem olyan apákat, akiknek a válás után a gyermekük az anyánál maradt. Sajnos egy „jó indulatú” emberpajtás megváltoztatta a megadott gmail fiók jelszavát. Így nem tudok belépni; és a fő probléma az, hogy...
  2. K

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    Kedves Kata! Megköszönném, ha kitöltenéd a kérdőívet. Végül is úgy is jó, ha néhány anya tölti ki, de persze olyanok akik tényleg bele tudják gondolni magukat az ex helyébe. Köszi: Ildikó De azthiszem innen is le lehet tölteni.....
  3. K

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    Kedves rgyorgy! Igen én is gondolkodtam valami hasonlón és nem Te vagy az első aki ezt ajánlja, de még ebben a viszonylag gyakori élethekyzetben lévők sem nagyon töltik ki a kérdőíveket, hát még ha egy ritkább élethelyzetet kutatnék. Azért köszi: Ildikó
  4. K

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    Üdv mindenkinek! Végzős egyetemista hallgató vagyok. Szakdolgozatomat a válás utáni apa-gyermek kapcsolat problémaköréről írom. Összeállítottam egy kérdőívet, olyan apáknak, akiknek a válás után a gyermekük az anyánál maradt. Kérek minden olyan apát, aki ebbe a helyzetbe került, hogy töltse ki a...
  5. K

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    Üdv mindenkinek! Végzős egyetemista hallgató vagyok. Szakdolgozatomat a válás utáni apa-gyermek kapcsolat problémaköréről írom. Összeállítottam egy kérdőívet, olyan apáknak, akiknek a válás után a gyermekük az anyánál maradt. Kérek minden olyan apát, aki ebbe a helyzetbe került, hogy töltse ki a...
Oldal tetejére