A keresés eredményei

  1. estie

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, elsősorban Animas Vibe inzulinpumpát használóktól, milyen vércukormérőt és tesztcsíkot használtok a pumpa mellett? Pumpa váltás előtt állok, az Animas Vibe nagyon szimpatikus, de ha jól látom az internetes kutakodásaim alapján, a One Touch Verio továbbra sem...
  2. estie

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Kedves inzulinpumpát használók, szeretnék egy kis segítséget kérni! 3, lassan 4 éve használok inzulinpumpát, de ilyesmit még nem tapasztaltam. 12.31-én bólus beadás után is magas maradt a cukrom, ezért patront cseréltem és légtelenítés után arra lettem figyelmes, hogy a szerelék...
  3. estie

    Insulinpumpa

    "Ajánlom:D nektek hogy nézzetek ti is szét a Pharma -marketing cégnél és a többieknél mert nem egyformák az árak.Ők még a részletfizetést is engedélyezik,és a szerelékük is olcsóbb,mint a ROCHe.-nél.DE mindenki saját belátása szerint dönt. Röviden ennyit.:D" Ez azt jelenti hogy nem csak...
  4. estie

    Insulinpumpa

    Szakdolgozatom Sziasztok! Korábban (másfél éve) páran kitöltöttétek a szakdolgozatomhoz a kérdőíveket. Ezúttal is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Elkészült a dolgozatom, A diabéteszesek edukációja és közösségi szerveződéseik címmel. 5-öst kaptam érte, ha valakit érdekel, nyugodtan...
  5. estie

    Insulinpumpa

    Szia Bogesz! Nekem most egy éves a pumpám, de múlt héten észrevettem hogy nekem is kezd eléggé szétjönni a gumis részeknél. Amit lehetett lecseréltem rajta, és elgondolkoztam hogy vajon nem vigyázok rá eléggé?! De úgy gondolom, hogy különösebb strapának nincs kitéve.
  6. estie

    Insulinpumpa

    Komolyan elég egy órát várni mindenféle olajos meg hidratáló tusfürdő után, és feltapad rá a tapasz? Több mint fél éve nem használom a kedvenc tusfürdőmet, mert nem tapad rá fürdés utána a kanül. :???:
  7. estie

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Szakdolgozathoz segítség kérés Üdv mindenkinek! Szeretnék egy kis segítséget kérni az 1-es típusú diabéteszesektől. A diabéteszesek közösségi szerveződéseiről írok szakdolgozatot, melyhez kérdőíves kutatást végzek. Nagy szükségem lenne még 10-15 kitöltött kérdőívre, kérem szánjanak/szánjatok...
  8. estie

    Insulinpumpa

    Segítségkérés szakdolgozathoz Üdv mindenkinek! Szeretnék egy kis segítséget kérni az 1-es típusú diabéteszes pumpahasználóktól. A diabéteszesek közösségi szerveződéseiről írok szakdolgozatot, melyhez kérdőíves kutatást végzek. Kutatásom célja bizonyítani, hogy a különböző szerveződésekben való...
  9. estie

    Szólánc

    kaméleon
Oldal tetejére