A keresés eredményei

  1. D

    A párom cukorbeteg

    Kedves Kata!!! megismerkedésünk után első adandó alkalommal elkísértem Őt! Leültünk a váróban és gondoltam majd szépen elleszünk mi ketten ott. De nem ám! Először csak azt kérdezgették "Önök is XY doktorra várnak? " Utána következett, hogy ki hány éve jár ide, majd egészen más témák is. Egész...
  2. D

    A párom cukorbeteg

    Kedves Kata, alias Teki ! :) Máris kevésbé érzem magam kis zöld földönkívülinek :) tetszik a megfogalmazásod, amivel én bajban voltam . Mármint, hogy "betegség, probléma, gond". Tipikus "minek nevezzelek? " állapot. Ahogy írod : kezelhető állapot. Igen. Ez így jó ! Tudod valahol olvastam...
  3. D

    A párom cukorbeteg

    Kedves NOFRE ! Rávilágítottál a lényegre! Az üzenetem nem tűnt el, csak átalakult...............:))) Amúgy számítógépzseni vagyok ! Csak jól titkolom! Köszi a segítséget! Dina
  4. D

    A párom cukorbeteg

    HIHETETLEN ÉLES ELMÉMNEK KÖSZÖNHETŐEN RÁJÖTTEM, HOGY A VÁLASZAIM VALÓSZÍNŰLEG MÁR A KÖV. OLDALON VANNAK........NEMDE? Atyám,én és a net..............na ja............. Szia RGYÖRGY !:) Nos igen. Párocskám korántsem ennyire alapos, mint Te!!! Ha én vele vagyok és elkészítek mindent, akkor...
  5. D

    A párom cukorbeteg

    Kedves Borka!!!! Húúúha. Hűűűha. Most csomó olyan kérdést tettél fel, amikre nem is tudom a választ! Mindennek utánajárok! Tudom én, hogy milyen inzulint használ, de olyan ismeretlen nevű.....................szégyellem magam, de én ezeket nem ismerem még ennyire. Megnézni sem tudom, mert én most...
  6. D

    A párom cukorbeteg

    Szia Gabibaba! Na most írtam Neked és eltűnt valahová.............. :( Szóval ismét : köszönöm a tippet. A cukormérést már próbáltam !! :) De igazad van, mert a családjától sok konkrétumot még nem tudtam meg! Most nyomozásba kezdek , akár a jó öreg Holmes........:) A cukorbeteg gyermek rovatot...
  7. D

    A párom cukorbeteg

    Szia Gabibaba!!! Aranyos vagy, a cukormérést próbáltam, de valóban igaz, a családjától nem kérdeztem semmi konkrétumot. Az igazság az, hogy nagyon régen lett rosszul utoljára, de akkor hirtelen jöhetett, mert a kertben volt és csak szólt, hogy kérne valami édességet és már rohantak is a cukros...
  8. D

    A párom cukorbeteg

    Szia DG! Csak kapkodom a fejem, mennyi segítőkész emberkére találtam itt! Nem is hittem volna! Már az is megnyugtat, hogy itt jó helyen vagyok, olyanok között akik ennyire megértenek, pedig tudom, sokszor biztosan nem fogalmazok pontosan ! Azt hiszem a megközelítés természetes. Neki ez a...
  9. D

    A párom cukorbeteg

    Kedves Fiatal Veterán Borka! Kissé megnyugtattál. Maradok. Már csak azért is, hátha valóban 100 évig élek................:) Helyre leszek téve??? Jaj. Juj. De jó ! Igazából akkor ijedtem be, amikor a párom édesanyja mesélte, hogy milyen volt, amikor rosszul lett anno. Ők meg szaladtak, cukros...
  10. D

    A párom cukorbeteg

    Köszönöm, köszönöm!!! Igazán kedvesek vagytok, nem is hittem, hogy ilyen meleg fogadtatásban lesz részem! RGYÖRGY ! Igazad van!!! Mármint a nem szenvedést illetően............. Én fogalmaztam rosszul. Örülök, hogy nem szenvedsz, ahogy a párom sem hála égnek! :) Szóval amit eddig tudok . 1-es...
Oldal tetejére