A keresés eredményei

  1. S

    Szólánc

    nemes
  2. S

    A nap vicce

    Ez a szimfónikus zenekar nekem nagyon tetszett. Már előadtam a kollégáimnak.A másik sem ross:pz.
  3. S

    Kertbarátok, állatbarátok

    Megpróbálom nem hizlalni. /A gazdája elég kövér!/ Viszont tegnap azt a boldogságot, ha láttátok volna, mikor hazamentem: Szaladgált, ugrált, no és a csoki. Ma reggel már közelharcot vívtunk, mert nem akart elengedni. Remélem már csak napok kérdése és egyenesben leszünk. Hétvégén pedig megint...
  4. S

    Kertbarátok, állatbarátok

    Köszönöm a válaszokat. Reggel elmondtam neki, hogy dolgozni megyek stb. A lányom az előbb hívott, hogy a kutya ül a kapuban a napon már egy órája és nem mozdul. Vár engem. És nekem fél ötig még itt kell lennem. Jaj, de meghajtanám az órát. Egy biztos, ha hazamegyek és nem megy ki addig, fel fog...
  5. S

    Kertbarátok, állatbarátok

    Három nappal ezelőtt Sátoraljaújhelyről a menhelyről hoztam egy gyönyörű német juhász kutyát. Négy éves. Egy hete vagyok szabadságon, de holnap mennem kell dolgozni. Letelt. Volt egy német juhászom.13 éves lett volna ebben a hónapban. Infarktust kapott egy hónappal ezelőtt. Azóta nem volt...
  6. S

    A nap vicce

    Két férfi sétál a temetőben. Kérdi az egyik: -Anyós? -Nem, feleség. Mondja a másik. - Az sem rossz. ...
  7. S

    Szólánc

    sötét
Oldal tetejére