A keresés eredményei

  1. J

    trombózis után

    mélyvénás tromózis Kedves Mazsolavirág! Azt javaslom, sürgősen keress fel egy érsebészt! Nekem 2009. márciusában volt mélyvénás trombózisom. Akkor, mint az a hozzászólásaimból is kiderül, nagyon el voltam keseredve, nem láttam kiutat.... Ma már elmondhatom, hogy egyre könnyebb együtt élni azzal...
  2. J

    trombózis után

    Hát tudod az érsebész nem igazán foglalkozott velem (bár nem akárki küldött hozzá), meglátta a leletemet és azonnal keresett nekem egy belgyógyászt, persze hozzá felkisért. Egyébként ő is őrjöngött a háziorvos felelőtlensége miatt. Az én lábamon nem látszottak visszerek. Most itt-ott egy kicsit...
  3. J

    trombózis után

    Hát engem nagyon meglepett a férjed betegsége, hisz az én tüneteim teljesen mások. Igaz az orvostudományban nagyon járatlan vagyok. Az én esetem: gyerekkorom óta lábfájós vagyok, így nekem szinte fel sem tünt, hogy már jobban fáj, jobban dagad... A kislányom rosszul volt, vele mentem át az éppen...
  4. J

    trombózis után

    Kedves Zsuzsa! Én nem ismerem a barna színű fáslit, igaz kipróbáltam egy elég drága, nagyon merev, vastag, talán barna színű, kapoccsal rögzíthetőt. Borzasztó volt. Hát én azt az ócska fehér színű, több méretben kaphatót használom. Valóban nem sok alkalomra hasznáható (kb. 6-10). Én nem szoktam...
  5. J

    trombózis után

    mélyvénás trombózis Kedves Zsuzsa! Nekem csak a jobb lábamon kell viselni fáslit, de ott combtőig. Eleinte nekem is folyton lecsúszott és nagyon kényelmetlen volt. Mint már írtam, kipróbáltam mindent, de a legkevésbé kényelmetlen a fásli maradt, az is a legegyszerűbb kivitelben. Az én...
  6. J

    trombózis után

    Kedves ZSU77! Véletlenül kerültem erre az oldalra és vettem észre a leveledet. Nincs nagy gyakorlatom az internetezésben, nem szoktam regisztrálni sem. Most mégis megtettem... 4 hónappal ezelőtt mélyvénás trombózisom volt. A kórházból való hazabocsátáskor a további teendők, jótanácsok stb...
Oldal tetejére