A keresés eredményei

  1. N

    Étel allergia

    Éppen a diab doki elkerülése érdekében lehet böjtölgetni. Ha már oda kerültél, sajnálom. Mind járjuk az utunk. Sokféle hatásos kúra létezik a szervezet méregtelenítésére a léböjtön kívül. Ez a drasztikus megoldás a türelmetlenebbeknek kézenfekvő megoldás. Pl.: nyers kúra, sokféle gyümölcs kúra...
  2. N

    Étel allergia

    Az előző válaszom megkaptad? Az hová ment? Tőlem lehetnek neves szakértők a dokik, nekem akkor se mondana sokat a nevük:) Csak a saját eredményeimmel bizonyítottak. Testem bal oldalán az ízületeim nagyban terheltek és balra hajlik a gerincem. Ez hihető számomra, egyrészt, mert fájnak, másrészt...
  3. N

    Étel allergia

    A böjt alatt nem. Sőt elég nehéz székletet produkálni a "semmiből", de enélkül nem méregtelenítődik a szervezet, csak mérgezi magát. "Bárki tud böjtölni, de böjtöt törni csak a bölcs ember" Én a másik típusba tartozom:D Fokozatosan kellett volna visszaállni a normális táplálkozásra... A...
  4. N

    Étel allergia

    Jók az ízlelő bimbóid. Minden olyan dolgot szeretnék reklámozni, ami engem előbbre juttatott bármilyen téren, talán másnak is segítségére lesznek. Az ételallergiát tekintve (mert azon kívül még egy csomó más rejtett elváltozásra fény derült) kazein érzékenységet állapított meg a szerkezet. Soha...
  5. N

    Étel allergia

    Ételallergiában szenvedtem tudatomon kívül. Erre a közelmúltban derült fény, amikor egy Life Code teljes testállapot vizsgálaton jártam. Nem volt különösebb tünete az allergiának csak a kis piros kiütések a testen, ami a hiúságomnak ugyan nem tett jót, de mivel fájdalmat nem éreztem, nem...
Oldal tetejére