A keresés eredményei

  1. J

    Mindenkinek - inzulinok

    Hálásan köszönöm a jó tanácsokat. Már én is gondoltam, hogy a Lantuson kellene változtassak, csak nem mertem. Ma reggel 6E-et adtam 4 helyett.Most várok 2-3 napot az eredményre. Igaz szilveszter jön közbe. Nem spotolok. Az ebéd utáni cukraim jók sőt alacsonyak is voltak ,ezért csökkentettem a...
  2. J

    Mindenkinek - inzulinok

    Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Lantust 4-0-12, Humalog 4-5-7 adom. Mégis estére mindig magas a cukrom. 14-16. 18-18,30-kor vacsizok és 1-2 óra mulva 14. Nem ér át a Lantus, vagy mit nem csinálok jol. Ebéd után általában jó a cukrom. 17 óra körűl kezd emelkedni. nem értem . Tudtok tanécsot adni...
  3. J

    Vércukormérők

    Nálunk 3 hónapra írjék fel az inzulint és a tesztcsíkot is. 40 év felett 2doboz tesztcsíkot kapunk 3 hónapra.Nem havonta. Ujabban Magyarországról hazatom mert olcsobb 4-4500 ft. kb. Nálunk 30-50eur. azaz 2000 lej körül van. Elnézést kérek mindenkitöl akit megsértettem a...
  4. J

    Vércukormérők

    Nem értem mért kell annyi gép, és mért kell összehasonlitgatni az értékeket. Fövényi profeszor azt monta nekem ,hogy ilyentne csináljak. Egy gép eredménye után igazodok, elfogadom és nem agyalok azon ,hogy vajon melyik a jó. 34 éve vagyok cukorbeteg a székelyföldről. Az első gépemet...
  5. J

    Inzulin adag otthoni beállítása

    A Lantus 24 órás bázisinzulin valóban ,de nekem napi 2szer kell adnom. Reggel 4 E 9órakkor este 21 kor 12 E. Ellenkező esetben estére felment a cukrom. Tehát csak 20-22 órát tartott mert kis egységet adok.Az orvosom tanácsára tettem.talán egy hónapom is ráment amig sikerült beállítani. Tehát...
Oldal tetejére