A keresés eredményei

  1. Album : Megszorító intézkedések!

    Album : Megszorító intézkedések!

    Album Images 1
  2. [No title]

    [No title]

  3. Sala

    mindenkinek

    És még egy lehetséges ok:Lehet,hogy este tökéletes a cukrod,de ha például rizst,vagy babot ettél,az igen lassan szívódik fel,és csak reggelre jelenik meg a cukrodban.Tapasztalatból tudom,hogy óriási az eltérés ha Pl:15 a cukrod,mert cukros üdítőt ittál,vagy babot ettél közt.Az előzőt 1-2 inzulin...
  4. Sala

    mindenkinek

    Én 22-éve vagyok cukros,és igen vannak ilyen időszakok,amiket nem lehet megmagyarázni!Ez az,amit az orvosok soha nem fognak megérteni.Ez sok cukrossal előfordul(van jónéhány a környezetemben),de a legtöbben első-második alkalommal az orvosukhoz fordulnak,de miután az jól "lecseszi...
  5. Sala

    A mai napom apró öröme...

    Szerintem addigra már nyugdíj sem lesz.Még jó,hogy egyesek 39 évesen elmehetnek 300.000-Forintal,míg faterom 43 évi munkát igazolva kap 42000-et.Ja és amit bírok!Ha van 10%-os nyugdíjemelés,akkor átlag 15000-et kapnak,csak mennyi 300.000 tíz százaléka,és mennyi 43.000-nek?
  6. Sala

    A mai napom apró öröme...

    A mai nap végre rájöttem,mi a tökéletes cukorszint tartásának a lényege!A héten megműtötték az egyik kezem,így most itthon vagyok és nem csinálok semmit.Olyan tökéletes értékeim vannak,mint még soha!Nincs munka,rohanás,stb.Már értem azokat a nyugdíjasokat,akik mindíg csodás eredményeket érnek...
  7. Sala

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Elmondom tapasztalatból mi az igazság! Most esett át az egész családom,valamint kollégáim jelentős része az influenzán(ezek közt lehetett régi,és gondolom H1N1 is)plusz a lányom osztályának kétharmada. KB:20% volt beoltva zömében minden influenza vírus ellen. Ugyanazon tünetekkel megbetegedett...
  8. [No title]

    [No title]

  9. Sala

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Sziasztok! Ha nyaralás,akkor a tenger jut az eszembe és most,hogy Szlovénia irányába minden autópálya elkészült,csak pár óra.Ráadásul arra nincs határ,és nem kell várakozni a fizető kapuknál,mint horvátországba,valamint az Olasz part szinte végig homokos. Egy dolgot azonban érdemes...
  10. Sala

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    A cukrosoknak azért van igazán szükségük az influenza elleni oltásra,mert a vele járó láz napokra megzavarja a cukrunkat(felviszi),amit igen nehéz korrigálni.Nincs is más problémája egy 39-40 fokos lázban lévő legyengült embernek,mint a cukrát rendezni.Ráadásul a lázzal járó izzadás,vagy...
  11. Sala

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Sziasztok! Már régóta vagyok cukros,de ami most történt velem azt én is alig tudom elhinni. Történt pár napja,hogy begyulladt néhány ízületem.A fájdalmat még csak valahogy bírtam,de a cukrom!17-et mértem,ami már igen régen nem történt meg.Beadtam 15-egység gyors inzulint,és vártmam.Egy óra...
  12. Sala

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Ez az influenza vírus is olyan,mint a többi.Nem magától az influenzától kell tartani,hiszen aki jó fizikumban van,tele vitaminokkal az simán átvészeli.Ami veszélyes az a vele járó láz,ami egy idős,vagy más okból beteg embernek lehet a "kegyelemdöfés". Az idős emberek jó része combnyaktörésben...
  13. [No title]

    [No title]

  14. Sala

    Comment by 'Sala' in album 'Album : Családom'

    Album Images 2
  15. [No title]

    [No title]

  16. [No title]

    [No title]

  17. [No title]

    [No title]

  18. [No title]

    [No title]

  19. Album : Családom

    Album : Családom

    Album Images 1
  20. [No title]

    [No title]

Oldal tetejére