A keresés eredményei

  1. L

    Filmajánló

    Én nagyon tudom ajánlani az Út című filmet. Egy világvége katasztrófa után játszódik a film, és itt nem kőkemény akcióra kell gondolni, hanem megpróbálja bemutatni az érzéseket és hogy az ember kétségbeesésében mikre gondol, mit csinál. Nagyon jó film. Elnyomja az ember hangulatát, de érdemes...
  2. L

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Azért azt meg kell hagyni hogy 4 stádiuma van ennek a fajta daganatos betegségnek. I-II-es stádiumban sebészeti úton megoldható a dolog, persze lehetnek komolyabb műtétek is. A legsúlyosabb a III-IV stádium amikor már sugárkezelésre van szükség. Sajnos elég sokan már ebben a stádiumban...
  3. L

    Filmajánló

    Én nem is értem miért nem hozták be a Mr Foxot idehaza, ilyen semmit nem érő Animációsokat meg agyba főben játszanak. Én is ajánlom mindenkinek, az animáció különleges és élménydús, a történet pedig szerintem sok mostani "mesefilm" történetét veri, mind tanulságban, mind pedig humorban. Ami...
  4. L

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Pont ma olvastam, hogy a Burger kingtől a Gundell kávézón át, a kínai áruháztól a Hugo boss boltig mindenféle üzlet lesz az új terminálban. Külön szimpatikus infó nekem a magyar sarok, ahol a külföldiek vehetnek majd Herendit, kolbászt szalonnát és egyéb nyalánkságokat. Örülök, hogy végre...
  5. L

    A nap vicce

    Mikor van abszolút hideg? - mikor a családfát is eltüzelik -amikor a jegesmedve még szivatóval sem indul el -amikor a sertésbőrkesztyű libabőrös lesz :) -amikor az embernek ajkára fagy a mosoly -amikor a műfogsor vacog a pohárban
  6. L

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Szerintem a régiek színvonalával semmi baj nincs, csak kicsik voltak a tömeghez képest ami megfordult Ferihegyen! Most lesz egy bazi nagy váró tele boltokkal , meg éttermekkel. Így legalább ha várni kell, mert késik a gép, akkor sem malmozással telik az idő, hanem van tér, lehet sétálni, meg...
  7. L

    Filmajánló

    Igen egy jó film volt, van egy sajátos hangulata az egész filmnek. Elgondolkodtató. Amúgy ami nekem most legutóbb nagyon tetszett az a The Road - Az út! Ilyen realisztikusan ábrázolni azt hogy mi lenne egy világkatasztrófa után, ennyire bemutatni az emberi szenvedést és kétségbeesést. Lenyűgöző...
  8. L

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Én sem vagyok egy nagy utazós, mondjuk azért én már többször utaztam Ferihegyről de nekem eddig teljesen jók voltak a tapasztalataim. Mondjuk a kijutásról abszolút nem tudok nyilatkozni mert mi eddig mindig taxival mentünk, szóval a vonatokról,buszokról nem tudok semmit, ki se tudnék azokkal...
Oldal tetejére