A keresés eredményei

  1. C

    Főételek-egészséges módra!

    Igen, erre gondoltam. Szerintem nagyon jók az ételek.
  2. C

    Főételek-egészséges módra!

    Sziasztok! Receptet sajnos nem tudok veletek megosztani, csak azt, hogy tegnap a TV2 műsorán volt egy főzőshow, ahol cukorbetegek által is fogyasztható ételeket főznek. Esetleg figyeljétek, direkt felhívják a figyelmet a vércukormérés fontosságára is. És most megyek és kipróbálok innen egy...
  3. C

    Vércukormérők

    Sziasztok! Most találtam egy videot a vércukormérős karácsonyi nyereményjátékról. Aranyos a család, aki megnyerte: http://www.youtube.com/watch?v=AQG8XWIMUE8
  4. C

    Vércukormérők

    BUÉK mindenkinek! :) Rég jártam már megint erre. Gratulálok azoknak, akik nyertek a nyereményjátékon! De örülhetett az az ember és a családja a karácsony élmény ajándéknak! Remélem valamilyen formában láthatunk részleteket... esetleg fényképeket nem raknak vajon ki az oldalra?
  5. C

    Vércukormérők

    Na voltál azóta orvosnál? Vagy váltottál orvost?
  6. C

    Vércukormérők

    Oh, most már értem. De ha két különböző márkájú van, az nem baj? Csak mert olvastam ezeket az értékösszehasonlítgatásokat, stb.
  7. C

    Vércukormérők

    Biztosan le vagyok maradva, de megkérdezhetem, hogy miért van szükséged ennyi mérőre?
  8. C

    Vércukormérők

    Na beregisztráltam magam a nyereményjátékba, remélem valamit nyerni fogok :)
  9. C

    Vércukormérők

    Köszönöm, hogy leírtad!
  10. C

    Vércukormérők

    Tényleg van ilyen? A barátnőmet akartam meglepni egy vc mérővel karácsonyra... ez engem is érdekel! Tudsz róla bővebben írni?
  11. C

    Vércukormérők

    Visszaolvastalak benneteket, most már teljesen belezavarodtam, hogy melyik mérő hogyan mér és mi a jó. Nekem eddig nem volt problémám, úgyhogy azt hiszem nem kísérletezek, mert ezektől az eredménykülönbségektől csak megijednék.
  12. C

    Vércukormérők

    Szia Juju! Csak azért írok, mert én is az AccuChek-et használom és még nekem sem volt vele bajom. Viszont jónak találom, hogy nem kísérletezgetsz, hogy melyik készülék mit mér. Az elején az eltérő számoktól ugyanis én is megijedtem, most már értem miért lehetnek. Itt értettem meg ezen a fórumon...
  13. C

    Vércukormérők

    Szia! Nem ez az az új, ami jövő év elejétől jön be? Kíváncsi vagyok a készülékre én is!
  14. C

    Ujjszúró

    Hú, ha akkor is ilyen akció lett volna, amikor mi vettük az ujjbegyszúrót! Nagyon jónak tűnik ez az ajánlat. Na mindegy, így is örülök az én kis Multiclixemnek.
  15. C

    Ujjszúró

    Ügyes vagy, akkor csak igy tovább :) én is igy tovább :)
  16. C

    Ujjszúró

    Jaj, nem úgy, csak hogy mit tudsz arról, hogy tud-e teljesen regenerálódni az ujj, vagy hegek maradnak a sok éves szúrások után?
  17. C

    Ujjszúró

    Sajnálom Hangyusz, hogy olyan kráteres az ujjacskád! Szerencsére már én is a Multiclix-el kezdtem, előtte csak néhányat szúrtam a Softtal, de egyből érezhető volt a különbség. Örülök, hogy fejlődik a technika, és remélem, hogy azért az ujjad idővel regenerálódik. Erre amúgy mondanak valamit a...
  18. C

    Ujjszúró

    Húha, én köszönöm, hogy irtad, a minap beszéltem a barátnőmmel, aki arra lakik és még nem jutott hozzá. Tovább adom neki!
  19. C

    Vércukormérők

    Szerencsére az én kis AC Active-ommal még soha nem volt probléma, ennek örülök. Remélem nem most kiabálom el.
  20. C

    Vércukormérők

    Köszönöm szépen én is a választ :)
  21. C

    Vércukormérők

    De, könnyen lehet, mert még a térdem is éreztem. De ennyire beleszólna a vércukorszintbe is?
  22. C

    Vércukormérők

    Egész nap álmos vagyok és össze-vissza mászkál a cukrom...
  23. C

    Ujjszúró

    kis mazoista :)
  24. C

    Ujjszúró

    Nem baj, csak már megijedtem, hogy már megint sikerült beletrafálni egy problémás témába. Majd jelentem, hogy hanyadik próbálkozás és melyik patika volt, ahol elsőre tudták, hogy miről van szó :)
  25. C

    Ujjszúró

    Én nem vitát szerettem volna inditani, szimplán beszámoltam a tapasztalatomról. Egyébként elég határozottan, már-már szaknyelven magyaráztam, hogy mire is lenne szükségem. A második patikában a hölgy még a Softclix és Roche nevekre sem tudott mit mondani. Úgyhogy feltételezem tényleg a...
  26. C

    Ujjszúró

    Jó, jó, köszi, de eddig nem mentem céltudatosan, mert nem mindenáron akartam megvenni, csak ha patika közelében járok, beugrom.
  27. C

    Ujjszúró

    Mellesleg a Softclix neve sem derengett neki. És esküszöm nem direkt próbálom megtalálni azokat a patikákat, ahol nem tudnak róla.
  28. C

    Ujjszúró

    Tegnap újra kisérletet tettem a Multiclix megvételére. Budaörs - Auchan - Gyógyszertár. Kérdésemre a hölgy nagy boci szemekkel nézett és nem is értette mit kérdezek. Kezdek azon gondolkodni, hogy talán én nem beszélek érthetően. A végén már mindent mondtam, a gyártó nevét, a termék funkcióját...
  29. C

    Ujjszúró

    Ne haragudj, hogy én válaszolok, de én például láttam a reklámot itt is és máshol is, ezért merészkedtem el múlt héten Kaposváron egy patikába, hogy vegyek egy rokonomnak ujjszúrót. A patikusnő csak nézett, aztán a Multiclix clix részéből gondolom asszociált, hogy miről is van szó. Mondta, hogy...
  30. C

    Ujjszúró

    Hű de csendben vagyunk itt a fórumon... talán mindenki nyaral???
Oldal tetejére