A keresés eredményei

  1. C

    Vércukormérők

    köszi. én is lelkes voltam :) , mert a remény hal meg utoljára...... Viszont jó hír, hogy a win 7 alatt soros porton is ragyogóan működik (munkahelyi gépemen kipróbálva)
  2. C

    Vércukormérők

    bocs, elfelejtettem írni, hogy xp. kompatibilitási módban sem működnek
  3. C

    Vércukormérők

    Jó estét. sziasztok. korán örültem :( nekünk is egy épített infra érzékelő van, a dr. Almási féle recept alapján. A régi gépen. xp alatt az rdcont.exe programot használtuk az áttöltésre. A mostani gépen win7 van. Megtudtam, hogy létezik usb-ről sorosra átalakító, vettem is egyet. A win az...
  4. C

    Vércukormérők

    Probléma megoldva :)
  5. C

    Vércukormérők

    Sziasztok. Bocs, ha volt már róla szó, de nem találtam.... A fiam még a D-Cont Personal műszert használja, nemrég cseréltek elemet és kalibrálták. Szereztem hozzá egy soros porton működő infravörös vevőt, az adatok lementésére. Számítógépet fejlesztettünk és ezen nincs soros port. Szeretném...
  6. C

    Technikai kérdések

    A Firefoxban: Eszközök --> Kiegészítők --> Kiterjesztések. Ebben a megnyíló ablakban kell kiválasztani a Skype-t és letiltani
  7. C

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Köszönöm ismét. Viszünk kaját, ez lett a döntés :)
  8. C

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Jajjj, köszi szépen. :) :) Négyen megyünk és a feleségem szeretne időben felkészülni.. üdv.
  9. C

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Sziasztok sajnos nem sok választ kaptam, (=0) köszi
  10. C

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Sziasztok. Az idén ismét megpróbálkozunk a 16.-i rendezvényre elmenni. Remélem sikerül :) . Szeretném kérdezni, hogy van-e valami kajálási lehetőség ott, vagy mindent kell vinni??( a fiam érintett a témában). A múlt szombaton este nagyon sok jót hallottam Rólatok, remélem személyesen is...
  11. C

    Vércukormérők

    Szia forzaviola! Mi, ez: http://irh.inf.unideb.hu/raccu alapján töltjük le az adatokat, de ebben a topicban a 125. hozzászólás, és válaszai alapján lett tökéletes a módszer.
  12. C

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    kellene mindenkinek egy kitűző (katicabogaras, stb :) ) Az útviszonyoktól függően szeretnénk menni mi is.
  13. C

    Vércukormérők

    Kedves topiktársak. Ezúton jelentem, hogy egy barátom elkészítette nekem a Dcont-hoz ajánlott infra adaptert, mely kitűnően működik és erről is kiolvastattam az adatokat. üdv.
  14. C

    Vércukormérők

    Köszönöm a segítséget. Figyelmetlen voltam. Valóban, amikor eltávolítottam az eszközt, szépen beolvasta az adatokat a leírás szerint. (a telefonokhoz pedig usb infrát fogok használni...) üdv.
  15. C

    Vércukormérők

    Konkrétan olyan segítséget szeretnék, aki már letöltött íly módon adatokat és akár PÜ-ben elmondaná a lépéseket.
  16. C

    Vércukormérők

    Jó estét kívánok. Az itt fórumozó szakemberektől szeretnék némi tanácsot kérni. pár hónapja olvasagatom a honlapot és a leírások szerint szereztem egy redsnake il200 infraportot, letöltöttem az accu-chek actívhoz a szoftvert, leírást. Többedikre sikeresen telepítettem az infrát, a leírás szerint...
Oldal tetejére