A keresés eredményei

  1. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Üdv. mindenkinek! Megfogadom a tanácsot és mától vezetek naplót.Eddig is írtam de csak az értékeket és az időt.Szeretném megkérdezni tőletek, hogy valakinél előfordult e már a feltünő feledékenység és esetleg a fűl zúgása?? Komolyan mondom tőletek párnap alatt többet tudtam meg mint évek alatt...
  2. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Szia misamaci!! Igen tudom,hogy orvoshoz kell mennem, de ahoz a házi doki kell ,hogy beutalót adjon és őt sajnos csak pénteken érem el.De mindenképp megkeresem hátha tud valaki mást ajánlani(mint az uzsokiba volt).Neked is köszönöm, hogy írtál!!! Nekem 16 és 20 között van gyakorlatilag...
  3. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Szia Poé!Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad mit gondolsz ezekről a dolgokról. Minden kedves ittlévő hölgy és úrtól nagyon sokat tanulok és tényleg nagyon nagyon jó ez a közösség( bár szomorú, hogy ilyen témában kell beszélnünk)de annyira jó hogy egyáltalán törődünk egymással:) Nekem nagyon sok...
  4. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Borka kedves én Bp. 14 kerületben lakom és az Uzsokiba küldött a házi doki, de ott nagyon rossz tapasztalatot szereztem mint azt már írtam .Ha tudsz esetleg valami normálisabb és emberségesebb dokit nagyon nagyon hálás lennék:)))
  5. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Tímeácska kedves.igazad van, tényleg folyamatosan iszom és gyakran járok éjjel is wc-re.Nagyon aggaszt ez a folytonos fáradtság mert ugyan 1 éve tart ez már de előtte nagyon aktív és folyton mozgó nő voltam,kb.1 éve pedig állandó álmossággal küszködök és annyira fáradt vagyok, hogy egyszerűen...
  6. I

    Ha fogyni kell az inzulinos betegnek...

    Bocsika: 1 evőkanál almaecet minen evés előtt és 2 citrom egy napra elosztva.
  7. I

    Ha fogyni kell az inzulinos betegnek...

    Fogyás!! Szia !Nem tudom hogy jó e a tipp, de remélem használni fog.Én almaecetet teszek egydeci vízbe és evés előtt megiszom. rengeteg citromot eszem felszeletelve nyersen, nagyon picit megsózva. én 1 hét alatt fogytam 0,5 kg.-ot.Nagyon olcsó és köztudott hogy az alma eset és a nyers citrom...
  8. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Az igazság az, hogy nem vagyok különösen rosszúl ezekkel az értékekkel, csak nagyon nagyon fáradt és és állandóan álmos.A fejfájásom már 28 éve tart ezzel már eggyütt élek.Nagyon sokat voltam már orvosnál de sajnos csak szóban tudok igazán hálás lenni(ha értitek mire gondolok?) és hát ezt nem...
  9. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Legyen szép napotok!!!
  10. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Sziasztok mindenki:)Hát nem nagyon fogyok mindössze fél kg. Egyedűl nevelem 2 gyermekem albérletbe és sajnos nem adottak a lehetőségek semmilyen fogyáshoz segítő dolgokhoz, de tényleg keveset eszem és abszolút diétázom. Nem értem miért nem használ? almaecetet iszom minden evés előtt mert azt...
  11. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    vighkata kedves, neked is nagyon köszönöm a tanácsot!!! Nagyon jó, hogy vannak még ilyen emberek!!!:)
  12. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Köszönöm! Köszönöm Timeácska !!!! :D meg próbálom mindenképp a vizelet tesztcsíkot.Diétázom erősen, például kenyeret egyáltalán nem eszem csak naponta 2 db. zsömlét.tésztát sem eszem csak krumplit főve. sülteket nem eszem, tényleg csak zöldséget és nagyon kevés csirke mellet párolva.mégis 16-20...
  13. I

    Reggeli utáni magas cukrok

    Én 43éves vagyok és 2 tipusú cukorbeteg. Voltam diabetológusnál mert 18.5 volt néhaány napja.1 hónap mulva kaptam időpontot de ma már 20.1 volt amikor mértem.Nem vagyok inzulinos! Mit tegyek??? Nem vagyok járatos nagyon ebben a témában. Kell aggódnom???köszi a segítséget:)) ildiko40
Oldal tetejére