A keresés eredményei

  1. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Mindenkit üdvözlök ezen az oldalon!Én a Levente anyukája vagyok és végre két hét után sikerült gépközelbe jutnom.Eddig a párom irogatott nektek és én is szeretném megköszönni a sok jó tanácsot!Ma voltunk kontr.viszgálaton , a doki megdícsért minket de a bázisunkon mégsem állított.Azt mondta...
  2. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Ja és az Accu Chekk Gó működik optimum tesztcsikkal ? Ha igen hogyan....nem tudom összehozni a kettőt ! Sziasztok ,-és köszi mindent !
  3. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Köszi a tanácsokat ...Még a bázishoz nem merünk nyúlni ...megvárjuk a hétfői kontrolt ..mit javasol a doktor. Addíg próbálgatjuk a kekszeket ...melyiknek milyen a glikémiás hatása ...jól jönne egy varázskeksz amit ha bekap 4,8 körüli cukrot pródukálna egész éjjelre !!! Na most adtam...
  4. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Tudnátok nekem valami jó ötletet adni pótvacsora ill hypózásra . Töbnyire teát adunk neki kekszel (hypónál tápot kekszel) de hypózásnál 1 órán belül felvágja a fiamnak a cukrát 11-re és ezt szeretném valamivel helyettesíteni ami hírtelen emel de nem megy fel pl 9 fölé és tartja a...
  5. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Hát három hét után hazaengedtek...így most magunk próbálkozunk a diabéteszes kezeléssel...remélem rendbe lessz minden...Az első éjszaka 2-órás mérésekkel mentünk neki és a reggel beköszöntével örömmel konstatáluk az eredményünket ...azaz szuperszónikussan jó volt a cuki ! Kopp- Kopp-...
  6. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Mit tudtok a diaherba teáról valaki próbálta vagy klf színészek segítségével csinálnak egy marketinginnekciót a termék mellé ...csak vegye a nép...?! Valaki tudna tanácsot adni ? A fiamnak a jó kis műszerrel mértek egy magas cukit 22...majd az nem lehet ...újból :7 . na most mi van...
  7. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! umbra08-nak ...Mosonmagyaróváriak vagyunk . Azaz én Móvári a barátnőm eredetileg Pápai származású de győrben élt ( amíg nem jött a farkas )...! a távirányító kb 10000 huf de az általatok leírtak miatt valószínű megveszem ( nincs egy nyugodt perce...minden érdekli...és nem bírja ha...
  8. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Kérdeztétek milyen tipusú pumpát kap a kisfiam kicsit rosszul tudtam- amit tegnap ráadtak az próbakészülék volt és használt . Ma megkapta azaz ezekben a percekben van ott a cég képviselője és a barátnőmmel eggyeztet...felvilágosít...stb, de a tipusa ugyan az amit leírtatok...
  9. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Mai nappal megkapta a fiam az inzulinpumpát...hát a kórházból egy apuka meg is jegyezte ez olyan érzés nekik ( 1 éves ) mintha mi egy darab poroterm téglával szaladgálnánk ! igaza van sajnálom a kisfiamat de az egészsége a tét . Nehezen telnek a napok és hanyatt-homlok...
  10. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    húúúúúú ANNYIRA KÖSZI Umbra08 Linus Vighkata!!! Nagyon rendesek vagytok...igazán ilyen tanácsokat várok . Bent voltam megint a koriban...annyira türelmes a kicsim de már 5 napja vénássan kapja az inzulint de lehet hétvégére leveszik és pennel adják hétfőig...jó lenne egy kicsit mozoghatna...
  11. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Köszönöm Umbra88 Jó ez a fórum ...most olvasgatom az elejétől 10.oldalon járok....Hát nagyon el vagyunk keseredve és próbálkozunk megemészteni minnél gyorsabban ezt a felfoghatatlan ( mér pont velünk történt...stb) dolgot . De a kicsi érdekében szretnék minnél gyórsabban felnőni a feladathoz...
  12. A

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok ! Segítségre szorulok,-pontosabban tanácsokra ...nem is tudom ! Bocs kicsit fáradtan írok . Az egy éves fiamat akit nagyon szeretünk ma délután apró kiütésekkel kórházba vittük( napfoltokra gyanakodtunk a meleg miattesetleg) majd a vizsgálat közben megkértük a doktórnőt vizsgálja meg...
Oldal tetejére