A keresés eredményei

  1. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Mindenkinek igaza van ,mert máshogy éljük meg a helyzetünket.Mondjuk ki az igazat. Akinek nincs más megoldása,és dolgozni kell a megélhetésért,annak a gyereke is "felnőttként" áll a dolghoz,és kezeli magát,persze találni kell segítőket,"tanár,élelmezésvezető",stb.Nincs mese meg kell oldania.Az...
  2. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Rarita valamit nagyon rosszul csinálsz.Hetedikes a gyerek és még nem adott magának inzulint?A mi doktornőnk 9 éves feletti gyerekeket ki sem engedi úgy a kórházból,ha nem tudják önnállóan kezelni az inzulint.Megértelek és a gyereket is részben,neki így kényel- mes,és te is nyugodtabb vagy,ha...
  3. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Hurrá táborozunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden rendben van,az igazgató engedélyezte ,igaz még nem tisztázódtak a körülmények,de az a lényeg,hogy sikerült.Teljesen pozitívan állt a kérdéshez,bár nem igazán van képben a cukorbetegségről.Köszönöm szépen hogy mellettem...
  4. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Elindult a folyamat,apa felhívta az igazgatót,és képzeljétek 1 hét múlva kapott egy időpontot.Remélem addig nem őszülök meg,annyira lehúz idegileg ez a bizonytalanság. Szeretnék végre lefeküdni úgy,hogy én minden megtettem..... Christina nem kell előre félned ,a kerületben minden iskola...
  5. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Tudom hogy gond,ezért én szúrom a felkarba,de a hasát nem engedi.Már minden mondtam neki,de abszolút passzív.Jó lett volna ha az idén is eljutunk egy cukros táborba,ott a többiek hatására tanult meg cukrot mérni 6 évesen,aztán a következőbe inzulit beadni,de az idén anyagoi okok miatt nem...
  6. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Ez a birkavesés dolog nem tőlem jött!!Nem tudom miről van szó.
  7. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Jó akkor leírom a szitut hogy képbe legyetek a helyzetünkkel.2,5 évesen lett cukros a fiam.Az ovoda sem volt egyszerű,mert ahova jelentkeztünk ott nem szívesen fogadták,de aztán egy másik ovodában minden rendben volt.Délig ovoda ,mert délelőtt voltak a foglalkozások,aztán haza.Csak félnapos volt...
  8. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Ez nem nyáron történik,hanem iskola idő alatt májusban,ezért ha nem megy a táborba kötelező iskolába járnia .Úgy oldják meg,hogy berakják valamelyik osztályba aztán ö- rülj neki.Ezt a történetet nekem is felajánlották, hogy van panzió a településen.Köszi. Egy hétig üljek egy istenhátamögötti...
  9. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Bocsi tényleg nem írtam meg hogy hány éves.9 és fél.Köszi a bíztató szavakat!!!
  10. M

    iskolai kirándulások,táborok

    Erdei tábora megy a fiam osztálya.Szerettem volna ha ő is velük megy,de az iskola ne engedi a szülők részvételét.Nagyon fáj,hogy még ilyen esetet nem hallottam,és miért pont az ő iskolájában állnak negatívan a betegsé- géhez.Talán merő kényelemből,de szerintem ez megalázó.Főleg,hogy a tábor...
  11. M

    Segítség!!! (1-es típusú diabetes)

    2,5 évesen lett cukorbeteg a fiam,most lassan 10.Szívesen segítek neked amiben tudok. email címem:hajer.monika@chello.hu
Oldal tetejére