A keresés eredményei

  1. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    A mai napon egész jók az eredményei eddig. Igaz a reggeli utáni 13,1 volt de ebéd előtt 8,6 lett. Igaz emelt egy kicsit a reggeli apidrán, ahogy Bioszaky is javasolta, és a délit is 2 egységgel. Ma ebédet is csak annyit evett ,mint máskor. Nem evett rá uzsonnát is egyszerre, mint ahogy azt...
  2. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Kedves Márta! Pénteken kapta meg, még a dokinál próbálgatta, hogy kell betenni, használni. Nem digitális tolla volt előtte. De ellenőriztük, és ok. Kékben az apidra, fehérben a lantus. Köszi szépen az ötletet.
  3. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Kedves Bioszaky! 2 napja ülök a gép előtt és tanulmányozom az oldalakat. Valóban nem vagyok annyira tájékozott ,mint te a témában, ezért érdeklődök. Édesanyám kisujjában van ,hogy melyik étel, mennyi szénhidrátot tartalmaz, hisz közel 40 éve cukros. De ez az új (számára,de főleg nekem)...
  4. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    A szövődményekről elfeledkeztem. Fiatalon mindig alacsony cukrai voltak, sokszor hipózott. Főleg a terhessége alatt. A Nővéremnél inkább, velem végig kórházban volt, tudták figyelni. Anno csak naponta 1-szer kellett insulint adni reggel. Most is azt mondja ,akkor volt neki a legjobb a közérzete...
  5. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Sziasztok! Nagyon jól esik, hogy írtok. Szombathelyiek vagyunk. Már nem élek a szüleimmel, férjnél vagyok, de viszonylag közel lakunk hozzájuk.Anya maga adja az insulint, tavasszal ment nyugdíjba, (egészségügyi dolgozó volt, fogyatékosokat gondozott egy intézetben). A munka alatt normális...
  6. N

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Sziasztok! Új belépő vagyok a fórumba. Édasanyám 57 éves, 20 éves kora óta cukorbeteg. A mai naptól állították át új inzulinra. Korábban Humulin N És R-t adott. Most Apidrát kell neki adni Lantussal. Azért fordulok hozzátok, hogy a tanácsaitokat kérjem. Kétségbe van esve az értékei miatt...
Oldal tetejére