A keresés eredményei

  1. P

    Hányszor mérje az 1-es típusú diabéteszes a vércukrát?

    Sziasztok :) Napi 5 mérés biztosabbá teszi a kiegyensúlyozott cukrot, ám egy újjunkon 3 szúrást nyomhatunk, ami két kézre össz 30 szúrás, és ez 6 napra elegendő, aztán újra kezdjük az újjainkat, szegények mikor regenerálódnak? Ti hogyan oldjátok meg, hogy bírja a bőrötök? :dr_38:
  2. P

    Insulinpumpa

    Sziasztok :) Igazad van poe, mivel egyre többet tudó punpák jelennek meg, és a választék is bővül! Ám Moncsi azért nézz a zsebedbe is!!!:o
  3. P

    Insulinpumpa

    Szia Mónika. A szeptember hamar itt van, és az hogy pumpával fogsz élni tovább az nagyon jó. Nekem már 6-éve van pumpám és nem bántam meg. Amikor eljött az idő, hogy válasszak nekem a kezelőorvosom, és a Rosch képviselője segített. Én,- ahogy most te is- nagyon vártam, de féltem is tőle, mivel...
  4. P

    Ünnepeljünk!

    Sziasztok :) <!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--> Akkor köszöntsük azokat, akik ma születtek, már megszülettek (8.-án), és...
  5. P

    Szólánc

    utat :cool:
  6. P

    Insulinpumpa

    Üdvözlő :) Sziasztok. Én még csak most regisztráltam, így sok új dolog van amivel ismerkednem kell. Már 2-éve használok pumpát, először D-TRONplust használtam, majd tavaly kaptam egy SPIRITET, ami szebb, többet tud, és mégsem vagyok vele úgy kibékülve mint a régivel. Sajna a kanülők nagyon...
Oldal tetejére