A keresés eredményei

  1. masnii

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Tudtok arról vmit, hogy ha nincs 8 alatt az "átlag" akkor visszaveszik a pumpát? Mert azt hallottam már, hogy ebben az esetben az inzulin ingyenessége megszűnik. Üdv, m.
  2. masnii

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, igen megtörés volt. Kipróbáltam, hogy jól összenyomtam, meg tekergettem stb és u.olyanok történtek vele, a fehér foltok :) De, hogy ez hogy történt magától a gatyámban...:)))) jauuuéjt mindenkinek:)
  3. masnii

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Szeretnék egyet kérdezni tőletek: volt már nektek olyan, hogy a csőben van vmi kis fehér folt, ami nem buborék?:)) Pont a tartályt cseréltem a pumpában, de a szerelék cucc még friss volt, így csak a csövet akartam feltölteni és visszaakasztani magamra, amikor nézem, hogy a csőben van...
  4. masnii

    Insulinpumpa

    Köszi, nem nagyon akarok variálni én, majd kialakul..egyelőre jók az értékek azóta, h beszedtem egyet. Remélem éjjel sem borul fel semmi és reggel is elfogadható lesz. Majd még jelentkezem biztosan:D Mindenkinek szép estét:)
  5. masnii

    Insulinpumpa

    Szia vighkata :) Köszönöm a válaszokat, ma már alkalmazhatom is. Akkor majd keresek magamnak egy zsebes gatyát aludni:) ..mert sokat forgolódok amíg nézek vmi elalvási filmet az ágyból.. A bill.zár meg jobb ha én is bekapcsolom, nálam a telefon is mindig alkot ha zsebben van, de akkor ez sem...
  6. masnii

    Insulinpumpa

    Sziasztok:) Amióta kitaláltam, h kipróbálom a pumpát én is, azóta csak arról olvasgatok kb, főleg itt. Tök jó ez az oldal, csomó kérdésem meg is van már válaszolva:) De azért még lesz tuti, pl egy amire nem emlékszem, hogy a korábbi bejegyzésekben pont olvastam e: alvásnál, ha pl csak úgy...
Oldal tetejére