A keresés eredményei

  1. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia! Valószínű, hogy nálad valami más van mögötte, minden ember egyedi ((:
  2. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Na jó, akkor még azt töltsd ki légyszíves, aztán próbáld meg tartani az élelmiszerek szerinti táplálkozást, hátha történik még valami javulás az állapotodban (: Az ayurveda szerint ha a személyiségünknek megfelelően étkezünk (prakritink szerint) akkor elkerülhetjük a "kilengéseket" a...
  3. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves puSzilva! A labor szerinti baktériumtörzsek kipusztítása megtörtént? A candida melletti törzsekre gondolok (: minden bizonnyal készítettél labort, vírus és baktériumokra vonatkozóan. Mit mutat? Ahogy írod, már van valami felülfertőződésed is...gondolom utána mentél! Dósa teszt szerinti...
  4. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Elég kemény történet...állandó fertőzés. A kapcsolatodban minden rendben? Nem akarok személyeskedni, de lehetséges hogy oda bújt el minden probléma gyökere. Ne érts félre, csak agyalok. Valami megoldás csak van elrejtve neked is..
  5. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Azt gondolom az immunrendszer erősítése alapjába véve lehetséges megoldás, mivel ahogy olvasom ...az antibiotikumokkal tropára vágott bélrendszer, és a nőgyógyászati "rész", plusz a húgyutak ide-oda ping-pongozzák a bacilusokat. Elsőre biztosan az immunrendszert támogatnám meg a helyetekben...
  6. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta! Megértem, hogy kicsit szkeptikus vagy már ennyi herce-hurca után, mindenesetre csak legyen a tudatodban ez a lehetőség is. Nekem ennyi volt a szándékom.:) Örülök, hogy figyelmes vagy, és tájékozódsz, ez mindenképp szükséges ahhoz, hogy meggyőződj a hitelességről. Sok sikert a...
  7. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Krisztina (hmm nem tudom nekem ez a név így jobban tetszik, olyan szép csengésű (:) Az ayurveda hollisztikus szemlélettel dolgozik, ahol az "egészen" keresztül jutnak el a szervekig (ahogy te is érzed, a betegség egy összetett folyamat.) Első lépés a "hordalékanyagoktól" való...
  8. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Hát nem tudom milyen irányba kívánsz menni Kedves Kriszta, ha a hagyományos orvoslást preferálod, akkor gondolom vannak olyan szakemberek, akik az irritabilis bélszindróma-ra tudnak neked kezelést felírni, és utána kellene célzott kezelés a nőgyógyászati megjelenésre is. Amennyiben magánszféra...
  9. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Még egy orvos általi javaslat is van:) "amikor folyamatosan visszatérő gyulladás jön létre a méh- petefészek szekcióban, érdemes utána nézni, nincs e "mögötte" valami bélrendszeri gyulladás, ugyanis a "háttérben" zajló folyamat rendszeresen visszafertőzheti a méhet, illetve a petefészket is. A...
  10. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia! A fájdalmak csökkentésére, és az "alsó részek" gyulladására próbáld meg a zsurló főzetet, napi egyszer belecsüccsensz, és szépen felszívja a gyulladást. Legyél türelmes a kúrával, ha kipróbálod, ugyanis kell legalább 7 nap folyamatosan, hogy hasson (: Megfőzöl egy nagyobb lábosba két marék...
  11. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta28! Bocsi, hétvégén nem nagyon ülök gép előtt (: de köszi, hogy egyet értünk! Véleményem szerint a jövőbe mutató út mindenképp a természetes gyógymódok iránya, úgy tűnik a hagyományos orvoslás csak széttárt kezekkel áll némely probléma előtt, vagy két alternatíva marad: "vegye be"...
  12. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kedves! No igen ettől függetlenül az egyéni dósa jellemzőket is érdemes figyelembe venni, hiszen minden esetben alapvető fontosságú az egyéni személyiség jellemződ. Természetesen az étkezéseknél figyelembe vehető az aktualitás, nem gondolom, hogy néha nem csábulhatunk el erre- vagy arra,de...
  13. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok! Nem feltétlen szeretném megzavarni a beszélgetéseteket, de ajánlanék a figyelmetekbe egy cikket, hátha mond valamit nektek, ami esetleg újdonságnak számít. Én nem éltem át a ti tapasztalataitokat, célom talán csak annyi, hogy az alternatív lehetőségekre is felhívjam a figyelmeteket (...
  14. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Tegnap írtam a nőgyógyászomnak emailt, sok mindent kérdeztem tőle, de persze csak a felére válaszolt, azt is lekezelően, sztem amire nem tudta a választ, azt kihagyta, jó köcsög. Csak azt nem értem, ha ennyi mindent nem tud, akkor mire olyan beképzelt? Na mind1, gondoltam megosztom veletek...
Oldal tetejére