Kedves Cukorbeteg Kismamák!
Olvastam a hozzszólásaitokban, hogy dr. Kékes Katalin terhességi diabetesz doktornő a miskolci megyei kórházból elment nyugdíjba.
Nos ez valóban így van és úgy tudom, hogy jelenleg nincs helyette még mindig senki ezen a szakterületen, de miskolci magánrendelőjében...