A keresés eredményei

  1. V

    Insulinpumpa

    Ha minden megcsináltál úgy, ahogy Poe javasolta, akkor még van egy tipp, amit én alkalmazok minden tartályfeltöltésnél. Ugyanis bubi kerül a tartályba a legnagyobb odafigyelés mellett is. Szóval amikor már az inzulin bent van a tartályban, akkor a tartály aljáról lecsavarom a csavarókát, és...
  2. V

    Technikai kérdések

    Nah, kiléptem, hogy tudjak új jelszót kérni. Mehet a rendes útján az új jelszó a rendszeren keresztül. Most csicsika.
  3. V

    Technikai kérdések

    Ja, kérek szépen új jelszót a dolgozós emilemre, ami a rendszerben be van állítva. Kösszke.
  4. V

    Technikai kérdések

    Ja, nem azonos. Azért nem kértem új jelszót, mert csak hétfőn megyek dolgozni, és az új jelszó a dolgozós emilemre megy. Nah, hétfőig elleszek így, féllábon. Irtam, neked privit is, de látom, hogy az sem ment el.
  5. V

    Technikai kérdések

    Látom annyira eltűntem, hogy még a vighkata131 gólya lefokozást is megkaptam. Goyo, csinálj vissza léccike!!!! Grimaszom sincs, hogy érzékeltessem, mennyire elszontyolodtam.
  6. V

    Vércukormérők

    Én is alig tudtam belépni, nekem is a facebookon keresztül sikerült, de ez így nem jó, mert nem mindenki fészbúk tag. Nekem ráadásul eltűnt minden beállításom. Új jelszót meg nem is akarok. Mery. Nekem van Mery-m, de a legelső változat, így már nem is tudom, hogy határozzam meg, de nem a mini...
Oldal tetejére