A keresés eredményei

  1. Mrobi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Igen, mi is jártunk már így, és nálunk is az volt a probléma ahogy Vica is írta, hogy a belseje elfordult egy kicsit. Ezért nem lehetett rá rakni sem a kupakot, sem a szereléket. Miután kicseréltük én is átvizsgáltam és akkor jöttem rá erre. Nálunk valószínűleg az volt a hiba oka...
  2. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Köszönöm. Pinpong? Bárhol, bármikor, bármivel, és a hálónak is megteszi egy-két fadarab.:D
  3. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Sziasztok Ismét itt vagyok. Üdvözlők minden régi ismerős, és új tagot. Nálunk minden rendben Patrik áprilisi HbA1c-je 5.9 lett. Az újságot mi is megkaptuk és nagyon szépen köszönjük, hogy a hűtlenségünk ellenére mégis gondolt ránk nofre. Jó túrázást kívánok neki. Ja és a mai napom öröme hogy...
  4. Mrobi

    A nap vicce

    Két szőke utazik a vonaton, és beszélgetnek. Velük szemben egy idösebb bácsi ül. Mondja az egyik szőke a másiknak: -Te ez úgy néz ki mint István király. -Meg vagy örülve István király már ezer éve meghalt. A következő megállóban felszáll egy másik idős bácsi, leül az előző mellé, és megszólítja...
  5. Mrobi

    A nap vicce

    A dadogós és a kopasz A dadogós gondolja, hogy beszól az erõsen ritkuló hajú haverjának: - Fififigyú, ttte mememennyit fifizetsz a fofofodrásznál, höhö? - 1500-at, vazze, amennyit te egy helyi hívásért!
  6. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Mainapom öröme, voltunk ma Medtronic-os pumpa találkozón, és találkoztam Zsuzsá-val :)
  7. Mrobi

    A nap vicce

    Hogy hívják a holland impotenst? .....? Van de Loogh
  8. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    nulladik típusú találkozások
  9. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Déri János
  10. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    kollektív tudat
  11. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    puli
  12. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Jön Vuk!
  13. Mrobi

    Filmajánló

    Szerintem is izgalmas, fordulatos film. 1.5 órát mindenképp megért.
  14. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Kösziiii:p:p. Már indulok is...... inkább megveszem a neten.
  15. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Megint egy apró öröm. (Ha ma ez így megy tovább veszek egy lottót):p
  16. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    és a "Bandavezér":p:p
  17. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Palacsintás király
  18. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    A mi "apró" örömünk, hogy úgy tudtunk örömet okozni, hogy élvezzük amit kaptunk.;):D Nekünk sokkal könnyebb dolgunk van, neked meg kellet dolgozni érte.
  19. Mrobi

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Némo "a sütnivaló":)
  20. Mrobi

    A mai napom apró öröme...

    Mi is nagyon köszönjük. Szuper.:)
  21. Mrobi

    Inzulin Rezisztencia IR

    Az IR kezelése és néhány fontos infó valamint egy- két élelmiszer GI-e pedig itt
  22. Mrobi

    Inzulin Rezisztencia IR

    Biztos tudjátok hogy, pár természetes anyag mellett a méz is segít megőrizni az inzulin érzékenységet. És még számtalan kedvező tulajdonsága van. Bár egy cukorbetegnek nyilván nehezebb beilleszteni az étrendjébe. A GI je számomra meglepően alacsony 55...
  23. Mrobi

    Betegség vagy valami más?

    Szolgálunk és nézünk!;):D
  24. Mrobi

    Betegség vagy valami más?

    Köszönöm a válaszokat. Egy kicsit utána néztem a neten, és azt találtam, hogy lázas állapot kiválthat átmeneti IR-t (inzulin rezisztenciát) Az eredeti cikk ha valakit érdekel:http://www.pcos.hu/pcos_belgyogy3.html Nagyon remélem, hogy nálunk is csak erről van szó. Ha túl leszünk a betegségen...
  25. Mrobi

    Betegség vagy valami más?

    A véleményetekre lennék kíváncsi. Dani a nagyobbik fiam (15), aki nem cukorbeteg (és nem is lesz) a hétvége óta lázas beteg. Nem nagyon eszik inkább csak eszeget, egész nap fekszik. Tegnap ebéd közben rosszul érezte magát (olyan ájulás közeli érzés) Megmértük a cukrát és 2.6 volt (?) hypokezelés...
  26. Mrobi

    A nap vicce

    :oops::oops::oops: Ez így azért sok. Biztos vagyok benne ha mi nem tudunk menni akkor Pumpás és Laci na meg a többi önkéntes tökéletesen el fogják végezni ezeket a feladatokat. (meg ha megyünk akkor is):) Ugye fiúk?
  27. Mrobi

    A nap vicce

    Az ódanak az a neve, hogy http://www.koponyeg.hu az időfelelősök figyelmét is felhívon rá mert sok hasznos info van rajta, és a hosszútávú előrejelzést is naponta frissítik.;)
  28. Mrobi

    A nap vicce

    Kikérem magamnak!:roll::roll: :p:p Én már simán eltudom dönteni melyik bébi ételt adjam a fiúknak.:D:D (13 és 15 évesek):D
  29. Mrobi

    Cukorbeteg gyermek

    Így van, nyilván ha látja az ember, hogy sikerül felfelé mozdítani a cukrot, akkor, nem kell drasztikusabb eszközökhöz nyúlni. Nálunk sajnos a cukros víz be-ki után eset tovább lefelé.
  30. Mrobi

    Cukorbeteg gyermek

    Eszmélet vesztés nem volt, de szájon át nem volt bejuttatható felszívódó ch. Addigra már mindent kipróbáltunk és nem maradt más választás. Fél óra alatt 3.5-ről 2.5-re ment le a cukra. (pumpa levéve) Ha várunk még fél órát, amíg beérünk ...... És azt hiszem ezzel tragédia nem történik, már ha...
Oldal tetejére