A keresés eredményei

  1. M

    Insulinpumpa

    Szia! 1, ez egyezik az eddig szerintünk számolt ill. korrigált értékkel? Te e szerint adod is ill. bevált a gép számítása? Bólusok között mi a különbség? Én ezzel is tudok (Paradigm minimed) akár 0.1 bólust adni. Ez is rezgésen van, mert bocs de a bugyimban hordom. :) Na ezt én sem értem - Tök...
  2. M

    Insulinpumpa

    Szia! Köszi, főleg "tudásban" kérdeztem, nem árban. :). Azt már az elején átnéztem, hogy kb. egy árban vannak.
  3. M

    Insulinpumpa

    Szia! Köszi, főleg "tudásban" kérdeztem, nem árban. :). Azt már az elején átnéztem, hogy kb. egy árban vannak.
  4. M

    Insulinpumpa

    Szia! Köszi, mivel több vagy kevesebb, mint a medtronicos? Én is azt használom... Tapasztalat? Köszi
  5. M

    Insulinpumpa

    Szia! Hogy ismerted meg, kitől kértél tájékoztatót? Hogy megy egyik cégről a másikra való áttérés? Mivel tud többet? Írj, ha már van tapasztalatod, köszi.
  6. M

    Insulinpumpa

    Szia! Én 4 évig szenvedtem ettől pumpával, doki persze semmit, oldjam meg... Már tök fáradt voltam, mert mindig máskor és máskor hipoztam, lehetetlen volt követni, azt utána meg magas. Elegem lett és fogtam az összes bolusból levettem 0.5-t, kívéve az éjjelit, mert akkor sosem volt alacsony. Na...
  7. M

    Insulinpumpa

    Szia! És volt valami újdonságról szó? Már ami a régieket illeti.
  8. M

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Szia! De ha ennyi cumó volt még hozzá, az majdnem egy év még.... Egyébként honnan volt neked ilyen sok, nekem csak fél évre írják fel. (6 dobozzal) Csak szerelék kellene, mert a tartályom nem ilyen. Úgy mennyibe kerülne? Illetve mikor jár le a garid a pumpáról?
  9. M

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Meséljetek milyen volt?
  10. M

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    Szia! Megkérdezhetem miért adtad vissza? Illetve miért kellett vissza adni, hisz ezt megvetted nem? Csak egyben adod el a szereléket, engem 1 doboz érdekelne. köszi
  11. M

    Insulinpumpa

    Szia! Milyet próbálsz, több verzió is van náluk? Meddig lehet húzni a cserét, anyagi okokból? köszi
  12. M

    Insulinpumpa

    Szia! Igen, olvastam róla. Lehet egyébként külföldről is rendelni pumpát?
  13. M

    Insulinpumpa

    Szia! Én is jártam már így, ilyenkor le ver a víz, pihenek pár percet és újra próbálom, így sikerül vissza helyezni. Szerintem úgy válik le a szerelékről a pumpa szereléke, hogy nem pontosan azon a helyen, ahol a nyíl ill. a vonal van és miután megpróbálom oda vissza tenni, nem passzol. Így...
  14. M

    Insulinpumpa

    Szia! Neked honnan van ilyened? Szilvi
  15. M

    Insulinpumpa

    Szia! Sajnos nekem a 4 év alatt is nagyon változó volt. Meleg, hideg front, peteérés ill. menses, szerelék elhajlás, kimozdulás otthonról ( nem fix munka miatt) ill. otthon maradás. Szóval ha levegőt veszek azé, ha nem akkor azé :). Most kellene újat vennem, de gondolkodom rajta nagyon...
  16. M

    Insulinpumpa

    Szia! Pumpával mit csináltál?
  17. M

    Insulinpumpa

    Szia! Hm, tényleg elnéztem akkor :). Köszi. Te mióta használod? Jó lenne, ha ezt az évet kihúznám még a régivel, mert elég húzós a mostani válságban, meg jó lenne, ha már valami modernebb jönne ki, vagy be az országba. matiz
  18. M

    Insulinpumpa

    Szia! Köszönöm szépen, melyik most a legújabb nálatok és mennyibe kerül? Meddig bírják egyébként, van vmi ami "lejár" benne? matiz
  19. M

    Insulinpumpa

    Szia! Én a medtronicnál vagyok 4 éve. Akkor mikor vettem a pumpát, körbe ugráltak, azóta én jelentkezem, ha van valami. Most fog lejárni a 4 év, még nem jelentkeztek, nem is tudom, hogy pontosan mi tévő legyek, mert sajnos nagyon sok pénzt visz el (mondjuk baromi kényelmes!) de nem oldotta meg...
Oldal tetejére