A keresés eredményei

  1. gandika

    Vércukor érték HbA1c

    Ez nagyon ismerős,most is éppen azért nem alszok, mert Andikám hányt este és az esti inzulinját ezért nem is adtam be. Inkább mérek gyakrabban és itatom almalével, vita tigris gyümipürével, ha hypozna.Remélem holnap már nem hány, és lesz étvágya, mert ha nem így lenne és megint hányna, irány a...
  2. gandika

    Insulinpumpa

    Andikám is sokat hypózik,pedig rengeteg plusz szénhidrátot kap.Most éjjel is ébresztett,hogy szédül és 3.4 volt a cukija.Nem vészes hypók,mert időbe jelez, de rengetegszer mérek neki.Ő élvezi a plusz "nasikat"és remélem megússzuk somogyi hat.nélkül. Április 23-a körül lesz a Combo pumpa...
  3. gandika

    Insulinpumpa

    Kedves Timeácska! Remélem már jobban vagy.Most olvastam csak a történteket, és remélem már minden rendbe van.Minden jót kíván Nektek:Andi
  4. gandika

    Insulinpumpa

    Jobbulást Nektek!Remélem hamar túl lesztek ezen a nehéz időszakon és tényleg felhőtlenül használhatjátok a pumpátokat.Ügyesek vagytok,hogy a diabos gyermekkel megúsztátok a kórházat és jól kezeltétek pumpával is ezt a hányós,hasmenéses betegséget.Gyógyuljatok meg minél előbb!Üdv:Andi
  5. gandika

    A mai napom apró öröme...

    Gratulálok, nagyon ügyik vagytok!
  6. gandika

    A mai napom apró öröme...

    Tegnap leányzómmal kimentünk a kutyamenhelyre, kutyust sétáltatni és nagyon jól érezte magát Andika is, és a kutyázás, az együtt töltött idő igazán kellemes volt.A cukrai is jók voltak,hogy adtam neki a 2 órás séta közben és utána plusz szénhidrátokat.A másik jó és vicces dolog a kisebbik...
  7. gandika

    Diabeteses gyermek lelki világa...

    Köszi szépen,majd megnézem a könyvtárba ezt a könyvet és olvasgatom, ha lesz egy kis szabadidőm.Ranschburg Jenőtől a Szülők kézikönyvét olvasgattam és ott is sok hasznos infót találtam a gyermekek lelkivilágáról.Ma Andikámmal közös programot terveztünk, egész délutánt a kutyamenhelyen lettünk...
  8. gandika

    Diabeteses gyermek lelki világa...

    Sziasztok! A héten beszélgettem a gyermek pszihiáterrel,mert 7 éves kislányom viselkedésébe egy nagyfokú negatív változást vettem észre.Sajnos már édesanyám kétségbeesésébe azt mondta,hogy vagy megneveljük a leányzót, vagy mehetünk albérletbe.Megértem anyukámat is, mert tényleg nagyon negatív...
  9. gandika

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi szépen.Tisztában vagyok vele,hogy ez egy új tanulási folyamat és biztos itt is lesznek nehézségek,de ez a telünk nagyon nehéz volt.Andika többször volt kórházba, különböző hányásos vírusok miatt,ami utána végigment az egész családon,és sokszor abból állt az éjszaka,hogy vércukormérés...
  10. gandika

    Cukorbeteg gyermek

    Sziasztok! Kislányomon a múlt hét óta szenzor is volt, és pár napot a kórházba is töltöttünk, hogy beállítsák a cukiját,majd arra a megoldásra jutottunk, hogy ezt a sok hipo-s, majd ezt követő somogyis hatást, a pumpával tudnánk csak kiküszöbölni.Eddig leányzóm nem akart pumpát, de beszélt...
  11. gandika

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Kislányomnak április-májustól van kilátásba a pumpa.Medtronic MiniMed Paradigm Veo rendszerűt választottunk, és szeretném megkérdezni tőletek, mik a tapasztalatok ezzel a készülékkel.Eddig jó 3 évig penesek voltunk, és most minden infó érdekel a pumpánal kapcsolatban. Köszönettel:Andi
Oldal tetejére