A keresés eredményei

  1. Anna apja

    Cukorbeteg gyermek

    De még tudom javasolni, hogy keresd fel a kezelő orvost, hogy ő mit tanácsol.
  2. Anna apja

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves Elek! Balázs mivel magyarázza, hogy nem mér? Vagy, hogy többet eszik esetleg? Az én 8 éves lányom sem mondja meg, hogy milyenek a cukrai az iskolában. Van "neki más dolga". Én meg megnézem a cukormérőt.
  3. Anna apja

    Insulinpumpa

    Szia, Kriszti! Mi nem hagytunk rábeszélést az orvosnak. :) Kedves Tímea, Szépen elmondott nekünk mindent a három pumpáról. Most lehet kikapok itt, de mindhárom pumpa ugyan azt a célt szolgálja. Az, hogy vízálló az animas egy dolog. Nálunk azaz a lányomnál az volt a fő választás, hogy a legjobban...
  4. Anna apja

    Insulinpumpa

    Enikő! Nekünk az animas van. De nem a vízálló mivoltja miatt. Több pumpás véleményét kikertuk. Lányomnak megmutattuk a három pumpát. Végülis ő fogja hordani. :) ő azt mondta ezt szeretné. Aki írt a diab juniorban a három pumparol,megkertuk, hogy meséljen erről a pumparol. Minket meggyozott a...
  5. Anna apja

    Insulinpumpa

    Szia, Enikő! Mi januárban volt egy éve, hogy kiderult, hogy a a lányom cukorbeteg. Most januárban rá is került a pumpa . Pontosan tudtuk melyiket akarjuk . Mind három pumpanak utána olvastunk. Megkerdezhetem ki az orvos, vagy melyik kórház? Sajnos az animas pumpát nem ajánlják szinte sehol....
  6. Anna apja

    Óvoda- iskolakezdés / Óvónők, tanárok edukálása

    Igen, már folyamatban van. Köszönjük!
  7. Anna apja

    Óvoda- iskolakezdés / Óvónők, tanárok edukálása

    Kedves Sándor, köszönjük a segítséget! A Facebook oldal címét megtudnád mondani? Krisztián
  8. Anna apja

    Óvoda- iskolakezdés / Óvónők, tanárok edukálása

    Hát igen nekünk is új ez a dolog. Minden tanácsot szívesen fogadunk és szívesen iemerkednenk hasonló családokkal. Budapest, Csepelen élünk.
  9. Anna apja

    Óvoda- iskolakezdés / Óvónők, tanárok edukálása

    Sziasztok! 6 éves lányomnál január közepén derült ki, hogy diabos. 10 nap kórház után azt mondták mehetünk oviba, még a gyerek orvos is. Azt hittük a legnagyobb problémát az étkezés fogja jelenteni. Ez meg van oldva, igaz nem lesz olcsó. Inkább az óvoda fél a lányunktól. Minden féle papírokat...
Oldal tetejére