A keresés eredményei

  1. FMoncsi

    mindenkinek

    Kedves Sándor & Gyula! Köszönöm az elismerő szavakat és örülök, ha példát tudok mutatni a saját utammal másoknak is! :-) Üdv, István
  2. FMoncsi

    mindenkinek

    Kedves Sorstársak! Szeretném megosztani Veletek a legfrissebb laborértékeimet, mert talán érdekes lehet számotokra is. Röviden az előzményekről csak annyit, hogy 2,5 éve napi 4x-i inzulinra akartak ráállítani, ennek ellenére viszont 2 éve már egyáltalán nem használok inzulint, és mégis ilyen...
  3. FMoncsi

    mindenkinek

    Kedves Gyula! Először is köszönöm a gratulációt! :-) Viszont ami nekem sikerült, szerintem bárkinek sikerülhet! De ahogyan mondtam, kitartó munkával, fegyelemmel és figyelemmel! Úgy értem, figyelni kell a test jelzéseire! Tehát ha valamit megváltoztatsz, akkor meg kell nézni, hogy arra hogyan...
  4. FMoncsi

    mindenkinek

    Kedves Sorstársak! Talán érdekes lehet a történetem, de mivel igen hosszúra nyúlna a teljes, közel öt évnyi tapasztalatomat megosztani, ezért nagyvonalakban foglalnám csak össze a lényeget. De természetesen igény esetén minden kérdésre válaszolok, és/vagy részletesebben is beszámolok az...
Oldal tetejére