A keresés eredményei

  1. E

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves Erika Ma találkoztam a doktornővel, több mint 1 órát beszélgettünk, és kiderült, hogy nem is látom túlságosan borúsnak a Balázs helyzetét, és bizony az értékei átlagon aluliak. Elmondta , hogy a szenzor luxus lenne a gyereknek, mert nála a rossz értékek, a nem odafigyelésből erednek...
  2. E

    Cukorbeteg gyermek

    Én másképp tudom, de biztosan igazad. Sőt a táblázat amit felraktam,az is kitalált. Egyébkent üdv a fórumon, látom 2 napja regisztráltál. Ezért kár volt, fel is hívhattál volna. Szép napot
  3. E

    Cukorbeteg gyermek

    Köszönöm a megnyuktató szavakat. Nem tudom,hogy a szenzor miben segítene, de beszélek a dokival.
  4. E

    Cukorbeteg gyermek

    Köszönöm, megpróbálom elintézni
  5. E

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves Gabibaba Nagyon örülök, hogy végre valaki valóban 1 ötlettel állt elő. A kezelőorvosnál való találkozóra, már volt kísérletem, sajnos nem jött létre, innentől fogva miután az anyának kizárólagos felügyeleti joga van, meg van kötve a kezem. Ha egyedül mennék el a kezelőorvoshoz, és...
  6. E

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves Potter Ha valaki több ezer km-re él, és telefonon beszél a fiával, és kérdésére, hogy milyen a cukrod azt a választ kapja, hogy most jó, de tagnap kicsit felment, abból még nem derül ki számára hogy milyen eredmények vannak a cukormérőbe. Azt hogy elhiszi vagy sem az adatokat az az ön...
  7. E

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves Erika 74, Krisz2011, és Remka! Úgy látom kaptam hideget meleget.Nem is tudom hol kezdjem. Kezdeném talán azzal, hogy a sárdobálás nem az én műfajom. A fent említett hölgy nevét pusztán azért írtam ki /nem mellesleg a teljes saját nevemmel írtam alá a levelet/, hogy felkavarjam az...
  8. E

    Cukorbeteg gyermek

    Sziasztok. Tulajdonképp végső elkeseredésemben regisztráltam, és írok. Röviden felvázolom a problémám, amiben szeretnék tanácsot, ill. segítséget kérni. 10 éve elvált a feleségem tőlem, mert megismert valakit, és ahogy ez lenni szokott vitte a közös lakásunkat és az akkor 3,és 5 éves fiaimat is...
Oldal tetejére