A keresés eredményei

  1. V

    Vércukormérők

    látom, népszerű téma az accu-chek... egyébként nem véletlenül, én is arra esküszöm. alapból az egyik legjobb ár-érték arányú készülék, de a karácsonyi akcióval főleg megéri! bárkinek nyugodt szívvel ajánlom.
  2. V

    Terhességi cukorbetegség

    Szia Nicky! Azta, ez elég jó kis cuccnak tűnik! Tökjó, hogy különböző színekben lehet választani belőle, esztétikus meg hasznos is. Én is megosztom az ismerőseimmel a tudást :) Érthető, hogy kívánod az édeset, ez teljesen természetes :) próbálj magas kakaótartalmú étcsokoládékat keresni...
  3. V

    Terhességi cukorbetegség

    Szia Nicky! Aw, nagyon sajnálom, hogy így alakult :(( Diétás étrendhez vannak recepteid? Szivesen küldök oldalakat, ha szükséged lenne rá! Nagyon hasznos megoldásnak tűnik ez a karkötő! Van esetleg képed róla, vagy a Facebook oldalt be tudod linkelni? Megérkezett már? :) Üdv, Kinga
  4. V

    Terhességi cukorbetegség

    Szia Judit! Nagyon köszi a válaszod! Megnéztem az Accu Chek honlapját, és az pl elég megnyugtató, hogy mindegyik készülékük megfelel az új ISO szabványnak. Babával meg nyilván nem kockáztatok. Meg most egy csomó cikket olvastam terhes diéta témakörben, és régebben ugye hallottam azt a mondást...
  5. V

    Terhességi cukorbetegség

    Sziasztok! Én is becsatlakoznék a témába, mert elkezdett aggasztani a dolog. Még nem voltam terhelésesen, de azért már most vennék inkább otthonra mérőt, mert sajnos volt a családban cukorbetegség, és jobb biztosra menni. Van valami tippetek, hogy melyiket érdemes? Köszi előre is a válaszokat! Kinga
Oldal tetejére