A keresés eredményei

  1. H

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Csak annyit mondott, lehetséges, hogy a vérnyomásom miatt nem működik, de ennek kicsi az esélye. Ezért is küldött el pszichológushoz. Hátha valami lelki oka van
  2. H

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Sziasztok. Engedtem a nyomásnak és felkerestem egy orvost. Bár ne tettem volna. Vagy nem is tudom. Az a lényeg, hogy elpanaszoltam a bajomat, alávetett egy csomó vizsgálatnak, majd kiderült, hogy a vérnyomásproblémáim miatt nem szedhetek vágyfokozót, mert abba bele is halhatok. :( Ezért azt...
  3. H

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Az jó, de még jobb lenne, ha az derülne ki, hogy minden oké. Nem az orvostól félek, hanem attól, hogy ez az egész kitudódik rólam a baráti körömben. Félek, hogy mindenki úgy fog rám nézni, mint valami balekra, akinek már fel sem áll. És félek, hogy a társaság hölgy tagjai is eltávolodnak tőlem...
  4. H

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Ezzel én is így voltam. De sok hasznos információ van rajta. Még teszt is van, amiből megtudhatod, hogy mekkora a baj. Nekem 18 pontom lett, és azt irják, hogy van egy kis para (bár ezt eddig is tudtam). Lassan ideje lenne felkeresnem az orvosomat :(
Oldal tetejére