Legutóbbi tartalom: Ágica

  1. Á

    Mindenkinek - inzulinok

    Sani :smile:Köszönöm a választ, azt hiszem a hormonok tekintetében igazad van, ott lehet a befolyásolhatatlan igazság. Én őket gonosz varangyoknak becézem, akik akkor lövelnek ki vagy nyelnek el valamit, amikor nekik tetszik. Szóval többször próbáltam éhezéssel egybe kötött 24 órás Lantus-t...
  2. Á

    Mindenkinek - inzulinok

    Szia Sani, na akkor, hogy sinen legyünk, este 10 órakor adok 8-9 Lantust, és étkezések előtt 5-6-8 Apidrát. Az Apidrát 1 hete kezdtem, előtte Humalóg volt a Lantus mellé, de a Humalóg adagok mellett is a Lantus volt a fő gond. A relatív hipók mindíg a Lantus idejében jelentkeztek, hajnalban...
  3. Á

    Mindenkinek - inzulinok

    Hypohonder és Sani! Kedves társaim, köszönöm válaszotokat, tanácsotokat és javaslatotokat. Sajnos az inzulin pumpát nem nekem találták ki, több okból. Oly annyira nem, hogy a kezelőorvosaim sem remélnek tőle lényeges javulást, a kizáró okok pedig igen nyomósak. Így marad az adagolások...
  4. Á

    Mindenkinek - inzulinok

    lantus és apidra 37 éve vagyok cukorbeteg, kezdettől inzulinos. Mostanában lantust+apidrát kapok, este 10-kor 8 lantus, naponta reggel 5, délben 6, este 8 apidrával. Előtte humalogom volt. Alapvetően labilis vagyok, lét egyforma napom (mért értékeket tekintve) még soha nem volt. Jelenleg 7-8-9...
Oldal tetejére