Legutóbbi tartalom: aura

  1. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Jó lenne Kriszta ha megszereznéd. Piszok kíváncsi vagyok. Na megyek én is szervezkedni.
  2. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Ahogy ma kedvenc hobbijaim közül az egyiket űztem, nevezetesen ültem az urológián, eszembe jutott két történet, annak kapcsán amiket Kriszta meséltél az orvosok hülyeségeiről. Az egyik évekkel ezelőt esett meg velem. Mint korábban írtam tizenkét évre nyúlik vissza a betegségem. Úgy a harmadik év...
  3. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Ja, a házipatika.com-on én a hólyaghurutosok hozzászólásait olvasgatom, sokat okulok belőle. Ők is szervezkednek, honlapot akarnak szerkeszteni, stb. Tudjátok, Isten őrizz, hogy bárkinek is rosszat kívánjak, sőt, bár mindenki egy csapásra meggyógyulna valami csoda hatására... de azelőtt egyedül...
  4. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    "Hosszabb fennállás után krónikus gyulladássá alakul. Ebben a szakaszban a fájdalom nem mindig állandó, gyakran csak menstruáció idején, közösülés vagy székelés alatt jelentkezik. A beteg rendszerint láztalan, esetleg menstruáció alatt tapasztal hőemelkedést. Gyomor- és béltünetek, fájdalmas...
  5. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Tényleg melyik adón lesz? Kíváncsi vagyok az új kúrára! Ez akkor nem antibiós?
  6. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta! Amit leírtál, az szinte hihetetlen lenne egy normális országban. De itt minden csak a pénzről szól, csak a pénzt veszik le az orvosok aztán menj Isten hírével ha meggyógyultál ha nem. Az, hogy az Sztk-ban flegmán, hányavetin kezelik a beteget, szinte már hiányozna is, ha nem úgy...
  7. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kriszta! Gondolkodtam ezen-azon, igazság szerint nem is tudok honlapot szerkeszteni, szóval elhamarkodott dolog volt az ajánlatom, mondjuk biztos lehetne valami segítséget kérni. Valóban nem várhatnánk gyors eredményt ettől, tényleg csak a betegek összegyűjtése lenne a cél. Illetve, -...
  8. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kriszta! A helyzet az, hogy nekem is volt ( vagy van ) Gardnerellám. Az SZTK-ban harcoltam ki a vizsgálatot - amit a Genoid laborban csinálnak -saját pénzemért persze, de így is csak sokadik könyörgésre. Gondoltam így olcsóbb, mint elmenni egy magándokihoz, ott kérni és fizetni a rendelést is...
  9. A

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta! A jövő évben lesz a 12. éve annak, hogy hasonló betegséggel küszködök. Felfázással kezdődött nekem is, 2-3 évig jártam orvosokhoz folyamatosan, majd a tömérdek antibigyó és antimikotikum valamint méhszáj plasztika után ( méhszájsebem volt )valamit javult az állapotom, de közel...
Oldal tetejére