Legutóbbi tartalom: Bóbita0823

  1. B

    Babázhatok

    Igen, egyetértett pl azzal h a hajnal 3-as 2,5 egységet szerintem 2-re kéne levenni + meg dicsért h mindent nagyon profin csinálok. Viszont most kicsit el vagyok keseredve, mert az ebéd utáni cukraim magasak. Pénteken és szombaton se tudtam itthon ebédelni, így szendvicset vittem magammal...
  2. B

    Babázhatok

    Sziasztok! Képzeljétek Baranyi ma hazaengedett :) Elég kedves volt, meg is dicsért, hogy jók a cukraim, a javaslataimat pedig elfogadta vagyis egyetértett :) Remélem ez így is fog maradni :)
  3. B

    Babázhatok

    Nagyon hálás vagyok nektek, hogy segíteni próbáltok, nagyon jól esik :) De én is azt hiszem Mollinak igaza van, nem fog átvenni senki, Baranyi gondolatával kell megbarátkoznom, vhogy el kell fogadnom ezt a helyzetet és jobban járok ha jó kapcsolatot próbálok kialakítani vele, mintha...
  4. B

    Babázhatok

    Az AEK szülészetéről halottam a legjobbakat, amúgy is ide szerettem volna jönni, így pedig Baranyi miatt ide is tartozom. Nem tudom, hogy esetleg a nőgyógyász úgy elvállalna ha nem Baranyihoz járok, lehet van közöttük vmi megállapodás, nem tudom... Nem tudom, hogy cukrozott volt e a leves, de ki...
  5. B

    Babázhatok

    Nagyon köszönöm, hogy segíteni próbáltok :) Ma nagyon kiborultam, az ebéd előtti cukrom 5,6 volt, utána egy órával 9,7. Kiderül a kórházi krumpli leves volt a bűnös, persze ezt nem Baranyinak köszönhetem, aki ma még nem is telefonált az eredményeim miatt (vagyis az asszisztense). Szóval a 9,7...
  6. B

    Babázhatok

    Úgy veszem észre Baranyit az okok nem érdeklik csak a számok. Ez úgy értem, h mióta bent vagyok egyszer nem kérdezte meg miért esett le a cukrom vagy miért volt magasabb, esetleg többet ettem vagy kevesebbet, idegesebb voltam, mozgás stb. Mondjuk esélyem se lenne, mert egyszer találkoztunk a...
  7. B

    Babázhatok

    Huhhh, hát ez nem hangzik túl jól, mármint hogy az utolsó egy hónapban is bent kell feküdni. Megkérdezhetem, hogy neked ki volt a diabetológusod és miért őt választottad Baranyi helyett? Az igaz, h Baranyi az ország legjobb orvosa? De mivel jobb mint a többi?
  8. B

    Babázhatok

    Sziasztok! Baranyi fektetett be a terhes patológiára. Lehet csak mostanában divat ez, mert elég sokan vagyunk, nem csak mint én 1. tipusuak, hanem a 2-eket is befektetik, de őket csak pár napra. 9. hétben vagyok. A diétámat és az inzulin mennyiségét napról napra változtatgatja, de a diétás...
  9. B

    Babázhatok

    Szia, igen
  10. B

    Babázhatok

    Sziasztok! Ki meddig feküdt kórházban, mire sikerült beállítani a cukrát? Én már 2 hete bent vagyok, de a cukrom még mindig ingadozik, 2,3-9 között van. A nővér azt mondta elvileg holnap haza engednének, de mivel péntek éjszaka és ma volt hipom így nem fognak :( Tudom, hogy a baba miatt ki kell...
  11. B

    Babázhatok

    Köszönöm a segítségeteket! Remélem igazatok lesz :) A legutóbbi hemoglobinom 7,4 volt egy éve... a mostani remélem jobb lesz. 10 feletti vércukrom nem szokott lenni, tartósan főleg nem, szerencsére... inkább ingadozó, és ilyenkor nagyon el tudok keseredni, ráadásul most tényleg betartok...
  12. B

    Babázhatok

    Sziasztok, Érdeklődni szeretnék, hogy volt már olyan cukorbeteg kismama köztetek, akinek az orvos azt tanácsolta vetesse el a babát. 8 hetes terhes vagyok, nem terveztük a babát. Holnap megyek először dr. Baranyi Évához, a cukrom mostanában eléggé ingadozik, pl tegnap este lefekvésnél 4 volt, ma...
Oldal tetejére