Legutóbbi tartalom: Beva21

  1. B

    Fizikai sport/aktivitás

    Sziasztok, rég jártam erre... Hát így két hónapnyi pumpaviselet után ami biztos, hogy a pumpa marad. Megszerettem, megszoktam és jobban érzem magam. Visszatérve a topic témájához, elsőként néhány kiegészítő adat. Máshol talán említettem, hogy az idei évet kórházban kezdtem. Súlyban ez egy...
  2. B

    Insulinpumpa

    Na, hát így túl az első 10 napon a tapasztalataim elég pozitívak. tetszik a dolog és jók a cukraim. Finomhangolás még persze kell, de különösen a reggeli értékek tetszenek. Mindig is bajom volt a reggeli cukraimmal, ritkán maradtam 7 alatt. Most picit a ló túloldala van, 3,5-4,0 közti értékekkel...
  3. B

    Fizikai sport/aktivitás

    A végére egy saját kérdés: A pumpának köszönhetően soha nem látott minőségű cukorértékeim lettek, ennek ürügyén elhatároztam, hogy szeretnék hízni. Cél egy plusz 10 kiló, intenzív mozgás mellett. Természetesen izmosodni szeretnék javarészt. Mozgásintenzitásom 4 X 1 óra edzőterem, 2 X 40 perc...
  4. B

    Insulinpumpa

    sziasztok! köszönöm a válaszokat! Megnéztem a tokot Poe, kb. ezt kaptam hozzá gyárilag, annyi különbséggel hogy a tépőzáras öv fehér /nyáron gyönyörűen fog kinézni.../. Egyenlőre megpróbálom ezzel a lehetőségeket azt még lehet jelentkezem érte. A kanül, tartály cserénél első ízben a "kanül...
  5. B

    Insulinpumpa

    Köszönöm a gyors válaszokat. :) A távirányító valóban megkönnyíti a ruha alá helyezést, amit eddig tapasztaltam, hogy a cukimérőben a pumpa menüpont alatt gyakorlatilag a pumpa menüjét használom, ebből kiindulva elvileg minden elkérhető mérőről, bár valamiért ameddig valamit nem próbáltam ki...
  6. B

    Insulinpumpa

    Sziasztok, Új tag vagyok, de a fórumot régóta olvasom, már egy ideje tervezem, hogy írok, most végre rászántam magam. Pár szó magamról: lassan 11 éve vagyok I-es típusú cukorbeteg, 17 évesen diagnosztizálták. Sok mindent megéltem, megtapasztaltam, ami evvel a betegséggel jár, viszonylag sokat...
Oldal tetejére