Legutóbbi tartalom: Bia00

  1. B

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Mondjuk én ha felülök egy gépre, akkor az elvárom a reptéri személyzettől, hogy vizsgálják át a gyanús alakokat, hiszen nem szeretnék olyan gépen utazni, amelyet az "al kaida" kiszemelt magának. Szóval igenis legyen szigorú az átvizsgálás. És legyen szervezett, legyen mindig elég ember, így nem...
  2. B

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Közben kicsit utána érdeklődtem a Béresnek a gyógyszertárban és a kezelőorvosomnál is. Azt mondták, hogy daganatos megbetegedésben szenvedők is sokszor vesznek bérest. Ezt azzal magyarázták, hogy nyomelemekre, melyekhez táplálkozás útján jutunk hozzá, a tumoros megbetegedésben szenvedőknek nagy...
  3. B

    Filmajánló

    A hétvégén az Into the wild-ot néztem meg - (Út a vadonba) Meglehetősen hosszú, két és fél órás, mégis szinte minden percét élveztem. Nem volt unalmas, nem éreztem hosszúnak sem. Csodaszép tájak jelennek meg előttünk a képernyőn és a történet is magával ragadó - nem vidám hálivúdi és a vége sem...
  4. B

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Rita23, nagyon örülök, hogy sikerült rábeszélned az anyukádat! Remélem minden a legjobban alakul! ;) Én is úgy gondolom, hogy kiemelten fontos a vitaminok pótlása és a kellő mennyiségű nyomelem és ásványi anyag bevitele a szervezetünkbe. Általában az őszi-téli időszakokban én is szoktam...
  5. B

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Szerintem sem volt baj az eddigi terminálokkal. Volt szerencsém - Európán belül- elég sok reptéren járni, s meg kell, hoyg mondjam, a legnagyobb különbség az ott dolgozók modorában van. Nem is minősítem, hogy Ferihegyen milyenek.... A színvonallal nem volt baj, sőt, a biztonsági ellenőrzéssel...
  6. B

    Filmajánló

    A Boardwalk Empire tényleg egy nagyon jó sorozat. Tökéletes sémát ad a korrupciónak. Valahogy ma is így működhetnek a dolgok, mindenki beépített ember a városok vezetésében. Annyi különbséggel, hogy ma nincs szesztilalom, a sorozatban pedig minden az alkohol körül forog. Legutoljára (hétvégén)...
  7. B

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Mármint BKV-bérlet érvényes rá, nem? Eddig ha repültem, én mindig vonattal utaztam ki a repülőtérre, sokkal olcsóbb megoldásnak bizonyult, bár értek negatív tapasztalatok. Igazán szervezhetne valami normális közlekedést a reptér vezetősége, vagy valami megoldást találni a problémára, ha már azt...
  8. B

    Szavazz! Melyik a kedvenc állatod? Melyiket fogadnád örökbe?

    Ilyenkor inkább jegesmedvét - elefánt az fázna a kertben, a szobába meg nem fér be :D De a bohóchal is biztos vicces... A nílusi krokodil viszont kizárva, félek, hogy megenné a cicáimat... :o
  9. B

    Bkv, Volán, Máv, hajó, repülő és amit akartok

    Már visszaszerezte a minősítést Ferihegy - itt van róla egy hír :cool: Szóval azért annyira nem borús a helyzet, meg az új terminál is jól halad állítólag, és nem mondtak késést, inkább elégedettnek tűntek a tempóval a nyilatkozatok. Persze ez mindig a végén derül ki... Mondjuk, ha fapadossal...
  10. B

    Apa gyere haza!!! Elvált apák segítsetek!

    kyldyk, gondolom, már nem aktuális a kérdőív, sajnos csak most találtam ide, de ha mégis, akkor szívesen kitöltenénk mi is (vagyis a fiam apja). Engem nagyon érdekelne, hogy mire jutottál a szakdolgozatodban, ha lehetne, szívesen elolvasnám. Mi próbálunk nagyon figyelni arra, hogy a fiam az...
  11. B

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Én is mindig eljárok a szűrésekre, bár én jártam már úgy is, hogy időpontot pár nappal korábbra kaptam, minthogy letelt volna az egy év az előző vizsgálat óta, és mondták, hogy mivel évente csak egy rákszűrést támogat a tb, jöjjek vissza a jövő héten, vagy ki kell fizetnem a vizsgálatot.. persze...
Oldal tetejére