Legutóbbi tartalom: Botosgaborné

  1. B

    Mindenkinek - inzulinok

    Szeptemberben Kaptam Accu Chek,mÉrŐt ElÖtte Personalt HasznÁltam-Épp Tegnap HipÓztam Az Accu Chek 5,6-ot MÉrt Én MÁr Zsibbadtam Vert A Viz,fÉrjem ElŐvette A Personalt Azzon 1,9-et MÉrt AzÉrt Ezz TÚl Nagy EltÉrÉs...szŐlŐ Cukoral ,mÁlnÁval Hamar Jobban Lettem .csak Ha AlacsonynÁl Ekkora Az...
  2. B

    Mindenkinek - inzulinok

    Új Évnek ÉjjelÉn VÁlasz Egy Csillagot,ha BÁrmi BÁnt Neki Elmondhatod ,meggyÓgyitja,szivedet,lelkedet.kivÁnom ,hogy Tegye SzebbÉ A2008-as Évedet.minden Beteg IsmerŐsnek És Diabos Sors TÁrsamnak Boldog Új Évet KivÁnok..
  3. B

    Mindenkinek - inzulinok

    kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok,és jobb egészséget az eljövendö esztendőbe.boldog békés új évet kívánok mindenkinek
  4. B

    Levemir inzulin

    :confused::rolleyes:nyolchete használom a levemirt elötte humulinN INZULINT adtam reggel és este 9-kor nekem magasak a cukraim 10-16 vagy a felet van azt hiszem talán többet kellene mozognom abbol jobb alevemir hogy azóta nem hippózok az N-esmelett gyakoriak voltak ahippók remélem sikerül...
  5. B

    Főételek-egészséges módra!

    :):-PÉN A PÁROLT ZÖLDSÉGEK HIVE VAGYOK.KÉT EVÖ KANÁL VAJON15dk CUKORBORSÓT 15dk karfiolt két szelet párizsit fel kockázzok 1FEJ FOKHAGYMÁT RÁ DARABOLOM EGY KIS SÓT IZLÉS SZERIT SZOROK RÁ FEDÖ ALATT LASSÚ TÜZÖN PÁROLOM HA MEG PUHULTSAJTAL MEG SZOROM ÁLTALÁBAN VACSORÁRA KÉSZITEM.BÁR MILYEN ZÖLD...
  6. B

    Mindenkinek - inzulinok

    TŰk MinÖsÉgi HibÁi :confused:Nem Tudom MÁs Is JÁrt MÁr Igy A Pen TŰkel Én MÁr Sokszor JÁrtam Vele PorÚl Ujabban Nagyon KÖnyen El GÖrbÜlnek Egy HÓnapra Csak Harminc Db-ot Kapok És ÖtszÖr Adok Be Inzulint
  7. B

    Influenza elleni védőoltás

    szerintem jó dolog minden évben beoltattom magam és szerencsére nem kaptam el agyerekektöl hárman vannak iskolások
  8. B

    Glukagon injekció

    gluakagoninjekció jo ha vanotthoncsak legyen aki be tudja adni életet menthett nekem eddig egyszer volt rá szükségem 16 éve vagyok inzulinos
Oldal tetejére